SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

AKTUALNOŚCI, CZYLI CO SIĘ DZIEJE W NASZEJ SZKOLE:

UWAGA! INFORMACJE O UBEZPIECZENIU DZIECKA

 
 
SZKOLNE UBEZPIECZENIA 2018
 
Szanowni Państwo,

w związku z częstymi zapytaniami kierowanymi do przedstawicieli Rady Rodziców, które dotyczą zmian formy ubezpieczenia dzieci w naszej szkole, informujemy, że:

1. Płatności za polisę można dokonywać tylko i wyłącznie poprzez bankowość elektroniczną. Nie ma znaczenia, do kogo należy konto z którego pochodzą środki finansowe na opłatę polisy.
2. Adres e-mail jest niezbędny przy zawieraniu ubezpieczenia, ponieważ ubezpieczyciel po dokonaniu płatności z automatu przesyła drogą elektroniczną dokument potwierdzający ubezpieczenie dziecka.
3. W ramach polisy można ubezpieczać tylko uczniów naszej szkoły.
4. Przy dokonywaniu rejestracji, aby uzyskać zniżkę na kolejne dzieci, należy użyć funkcji "DODAJ KOLEJNE DZIECKO".  
 
Marcin Hankiewicz
- przewodniczący Rady Rodziców 
Szkoły Podstawowej nr 41 
w Bydgoszczy
 
 
 
 
 
 
 

REALIZUJEMY KOLEJNE PROJEKTY ERASMUS PLUS – EDUKACJA SZKOLNA

 

LOGO

 

Z nowym rokiem szkolnym nasza szkoła rozpoczęła dwa kolejne projekty w ramach Erasmus plus – Edukacja szkolna.
Pierwszy z nich to akcja KA2, czyli partnerstwa strategiczne. Udało nam się ponownie znaleźć kraje partnerskie i dołączyć do dużego oraz bardzo ciekawego projektu. Nasi partnerzy to szkoły z Bolonii we Włoszech, Duisburga w Niemczech, Avis w Portugalii i Coin w Hiszpianii.
Projekt nosi tytuł: Beyond Borders - ICT and new media for intercultural learners, czyli w tłumaczeniu: Poza granicami – nowoczesne technologie i media dla interkulturowego ucznia.
Temat wiele mówi o głównej myśli przewodniej projektu. Głównym celem projektu jest wymiana dobrych praktyk wśród nauczycieli ze szkół partnerskich. Doświadczenia skupione będą na wykorzystywaniu nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych połączonych z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Uczniowie będą poznawali tajniki programowania, tworzenia krótkich filmów, odwróconych lekcji oraz tworzenia podcastów. Na podstawie zdobytych umiejętności będą tworzyli instrukcje i nauczali kolegów i koleżanki w swojej szkole. Dokonania uczniów i nauczycieli będą publikowane za pomocą portali społecznościowych oraz za pomocą edytowanego przez uczniów bloga.
Projekt prowadzony będzie w myśl nowoczesnych metod dydaktycznych nazywanych
BITS.
- B od Blended learning,
zintegrowana metoda kształcenia, łącząca tradycyjne metody nauki (bezpośredni kontakt z prowadzącym) z aktywnościami prowadzonymi zdalnie za pomocą komputera (M-learning)- I od ICT, czyli wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych to tworzenia krótkich instrukcji, wszystko by zachęcić uczniów do bycia bardziej odpowiedzialnymi użytkownikami „cyfrowego świata”- T od Tasked-Based-Learning, czyli nauczania zorientowanego na wykonywanie konkretnych zadań z użyciem autentycznego języka- S od podłoża socjoligiczno-kulturowego, ponieważ zadania wykonywane będą z wykorzystaniem zagadnień z socjologii edukacji usytuowanych w świecie mediów społecznościowych bliskich uczniom.
Nasi uczniowie będą uczestniczyli w kilku krótkoterminowych wymianach małych grup uczniów. Pierwsza w marcu 2019r. do Portugalii, druga do Niemiec w maju, kolejna w październiku do Hiszpanii i w lutym 2020r. do Włoch. Nasza szkoła będzie gościła uczniów z partnerskich szkół w maju 2020 roku.
Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać nowych doświadczeń związanych z realizacją projektu.
Drugi projekt realizowany będzie w ramach akcji PO WER, czyli Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój polegającego na zagranicznych mobilnościach szkoleniowych kadry edukacji szkolnej. Czworo nauczycieli z naszej szkoły będzie uczestniczyło w dwóch szkoleniach. Pierwsze polegać będzie na kreatywnym wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji. Drugie natomiast, podążając za wyzwaniami nowoczesnej ośmioklasowej szkoły podstawowej, ukierunkowane będzie na kształtowanie kreatywności u nastoletniego ucznia XXI wieku. Nauczyciele, którzy zgłosili się do projektu to pan Andrzej Kowalewski, pani Katarzyna Fredyk, pani Anna Smeja-Robak oraz pani Joanna Gralak. Są oni przedstawicielami różnych zespołów przedmiotowych, dlatego nowopoznane metody i działania będą przekładali na grunt swojego przedmiotu i przekazywali na szkoleniach innym nauczycielom z naszej szkoły. Przyniesie to na pewno wiele nowości na lekcjach, a wszystko po to by zachęcić uczniów do chętniejszego i aktywniejszego udziału w zajęciach szkolnych.
W celu podążania za aktualnościami w wydarzeniach obu projektów zapraszamy na bloga.

Joanna Gralak

 

 

 

WIELKI SUKCES SZYMONA OWCZARCZAKA W KONKURSIE WIEDZY O NATO

 

NATO 95
Fot.: Robert Sawicki. Zdjęcie umieszczone na stronie za zgodą autora.

W sobotę, 15 września 2018 roku na Polanie Różopole w Myślęcinku odbywał się Dzień NATO w Bydgoszczy. Była wystawa sprzętu wojskowego, występy orkiestr dętych, biegi przełajowe, a także koncerty i wiele atrakcji dla najmłodszych.
Jednym z punktów festynu było też rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników
Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o NATOpod patronatem JFTC w Bydgoszczy oraz honorowym patronatem prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Pierwszy etap konkursu odbył się jeszcze w czerwcu, tuż przed wakacjami. Uczniowie, którzy dostali się do finału, mieli za zadanie nakręcić krótki film popularyzujący i przybliżający jak najszerszemu gronu wiedzy na temat NATO i JFTC.
Z wielką radością informujemy, że zwycięzcą w całym konkursie i zdobywcą I
miejsca został Szymon Owczarczak z klasy 8c. Nagrody Szymonowi wręczyli prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski oraz zastępca dowódcy i szef sztabu JFTC w Bydgoszczy generał brygady Ladislav Jung.
Ponadto w gronie finalistów był Robert Kamiński z klasy 8a, a w konkursie wzięli udział: Zofia Korpalska z klasy 7b, Hanna Kapela z 8a i Krystian Błoński z 8b. Wszyscy uczestnicy również otrzymali upominki od organizatorów.

JESZCZE RAZ GRATULUJEMY SUKCESU SZYMONOWI
i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za godne reprezentowanie naszej szkoły.

 

 Nato 2018 Szymon O 

 

3798

NATO 89
Fot.: Robert Sawicki. Zdjęcie umieszczone na stronie za zgodą autora.

NATO 99
Fot.: Robert Sawicki. Zdjęcie umieszczone na stronie za zgodą autora.

2

1

 

 

 

 

15 WRZEŚNIA - DZIEŃ NATO W BYDGOSZCZY

 

Plakat Nato 2018

 

 

 

 

WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019

 wybory SU 201819popr

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie klas starszych!

Informuję, że we wtorek, tj. 25 września 2018 roku odbędą się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Według regulaminu organu, WYBORY do Samorządu Uczniowskiego są: TAJNE (głosowanie przebiega w odseparowaniu, jest anonimowe, a karty do urn wrzuca się osobiście), BEZPOŚREDNIE (wyborcy w drodze głosowania sami – bez żadnego pośrednictwa  – przesądzają w sposób ostateczny i decydujący o składzie Samorządu  Uczniowskiego) i RÓWNE (każdy wyborca dysponuje jednakową liczbą głosów, o  jednakowej wadze i znaczeniu).

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów będzie czuwać opiekun organu oraz przewodniczący klas szóstych i ósmych. Przypominamy również, że od wtorku do poniedziałku (18-24 września br.) każdy kandydat może - w dowolny sposób - prowadzić KAMPANIĘ WYBORCZĄ na terenie szkoły. 25 września br. będzie dniem CISZY  WYBORCZEJ.

Drodzy Uczniowie, PAMIĘTAJCIE!
Zagłosowanie na najbardziej kreatywnych i zaangażowanych kandydatów gwarantuje Wam dużą ilość ciekawych i dobrze przygotowanych akcji w roku szkolnym 2018/2019.

 

Gracjan Czapiewski - opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

SZCZEGÓŁOWE WYTYCZNE DOTYCZĄCE WYBORÓW DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

 

 

 

WRZEŚNIOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI

 

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w poniedziałek, 10 września 2018 roku o godz. 17.30 odbędzie się zebranie wychowawców z rodzicami dzieci z 0-3. We wtorek, tj. 11 września 2018 roku o godz. 17.30 odbędą się zebrania wychowawców i nauczycieli z rodzicami uczniów klas 4-8.
Ponadto, 11 września br. o godz. 18.30 odbędzie się zebranie organizacyjne Rady Rodziców.

 

ZAPRASZAMY!
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, 
Pedagodzy szkoły

 

PRZYDZIAŁ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI

KLASY 0-3
10 września 2018 r. , godz. 17.30

KLASA

NUMER SALI LEKCYJNEJ

„0”

8

I a

22

I b

38

I c

33

II a

16

II b

27

III a

17

III b

31


KLASY 4-8
11 września 2018 r. (wtorek), godz. 17.30

KLASA

NUMER SALI LEKCYJNEJ

IV a

39

IV b

16

IV c

17

IV d

40

V a

42

V b

30

V c

21

VI a

45

VI b

28

VI c

32

VII a

44

VII b

31

VIII a

33

VIII b

27

VIII c

22

 

 

 

 

ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 DSC05105A

 

"Studiuj przeszłość, żyj dniem dzisiejszym, patrz śmiało w przyszłość(...)"
- Charlie McCarthy

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Myślę, że w dzisiejszym dniu uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 powyższe motto w pełni oddaje nasze uczucia. 
Dźwięk dzwonka po wakacyjnej przerwie zawsze zwiastuje rozpoczęcie nowego roku szkolnego, czasu nowych obowiązków i oczekiwań. Na Was, kochani Uczniowie czeka miła, kolorowa, czysta i przytulna szkoła. Wierzę, że spędzicie tutaj spokojnie i bezpiecznie kolejny rok swojego życia.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzę aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Po osiemnastu latach w mury naszej szkoły wraca klasa ósma. Wraca też, sprawdzian po ósmej klasie. Ale nie traktujcie go jako problem, bo jest on wyzwaniem. Aby osiągnąć sukces trzeba spełnić jeden warunek. Zacząć uczyć się systematycznie już od jutra, a wtedy efekty Waszej pracy pozytywnie zaskoczą. Jak zwykle w dążeniu do celu wspierać Was będą Rodzice i pracownicy szkoły.

Już dziś dziękuję Radzie Rodziców, która nas wsparła i dzięki temu zakupiliśmy 60 nowych szafek uczniowskich. 

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzę cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych. Liczę również na Państwa zrozumienie dla naszych szkolnych poczynań.

Nauczycielom życzę zaś kreatywności i siły, które pozwoli stawiać czoło coraz bardziej wymagającej rzeczywistości w tworzeniu szkoły uczącej się.

 
Wojciech Konarski

  Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 41
w Bydgoszczy

 

DSC05104

DSC05058

DSC05074

DSC05076

DSC05077

DSC05084

DSC05106

DSC05107

DSC05108

DSC05109

DSC05113

DSC05105

 

 

 

 

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA O OBIADACH

 

Skan 61

 

REGULAMIN SPOŻYWANIA OBIADÓW I KORZYSTANIA
ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

 

 

  

Więcej artykułów…

 1. ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2018/2019
 2. OTRZYMALIŚMY ODZNAKĘ JAKOŚCI ETWINNING W RAMACH PROJEKTU ERASMUS +
 3. ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019
 4. WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019
 5. KONIEC SZKOŁY – NIECH ŻYJĄ WAKACJE 2018!
 6. MIEJSKIE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 PRZESZŁO DO CHLUBNEJ HISTORII!
 7. PODSUMOWANIE II SEMESTRU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
 8. WAŻNE! LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2018/2019
 9. DOBRY START 300 DLA UCZNIA - KOMUNIKAT KURATORA OŚWIATY
 10. JESTEŚMY LAUREATAMI III EDYCJI KONKURSU “MÓJ INNOWACYJNY WYNALAZEK”
 11. WIZYTA „PANI LATO” - 22 CZERWCA 2018, GODZ. 12.07
 12. DZIEŃ KIBICA - WSZYSCY TRZYMAMY KCIUKI ZA BIAŁO-CZERWONYCH!
 13. PODSUMOWANIE CAŁOROCZNEJ ZBIÓRKI BATERII 2018!
 14. KOSTKA 2018, CZYLI SZEŚCIAN UCZNIOWSKIEJ AKTYWNOŚCI JUŻ ZA NAMI!
 15. PODSUMOWANIE PROGRAMU ERASMUS+ AKCJI KA2 MIRRORS
 16. SUKCES AMELII W KONKURSIE GENEALOGICZNYM
 17. PODARUJ ZESZYT, KREDKI... - SPOWODUJ UŚMIECH - AKCJA SAMORZĄDOWA ZAKOŃCZONA!
 18. TYDZIEŃ SUKCESÓW PLASTYCZNYCH UCZNIÓW KLAS STARSZYCH
 19. KONKURS MATEMATYCZNY CYFERKA ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY!
 20. SPŁYW KAJAKOWY UCZNIÓW I RODZICÓW KLASY IV B
 21. "RATOWNICY DLA AFRYKI" - PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ODBLASKÓW
 22. KONKURS WELTSPRACHEN KINDER
 23. UWAGA! PODAJEMY INFORMACJE O ZASADACH ZAKUPU SZAFEK SZKOLNYCH
 24. WYSTAWA „W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI” W NASZEJ PLACÓWCE
 25. JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM - AKCJA PROMUJĄCA CZYTELNICTWO 2018
 26. ZAPROSZENIE NA APEL PODSUMOWUJĄCY PROJEKT ERASMUS +
 27. PODSUMOWANIE OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI POD NAZWĄ „ROWEROWY MAJ” 2018
 28. SUKCESY UCZNIÓW KLASY 3E
 29. GALA LAUREATÓW KONKURSÓW KURATORYJNYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 30. OTRZYMALIŚMY CERTYFIKAT "SZKOŁY OTWARTEJ I TOLERANCYJNEJ"
 31. Z ANTONIO VIVALDIM NA TY! WOJEWÓDZKI KONKURS MUZYCZNY 2018 ZAKOŃCZONY SUKCESEM!
 32. I REGIONALNY ZJAZD SZKÓŁ I PLACÓWEK SENDLEROWSKICH W BYDGOSZCZY
 33. ZASADY ZWROTU ŚRODKÓW DLA KLAS W RAMACH 40% Z FUNDUSZU RADY RODZICÓW
 34. WYSOKIE LOKATY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FIZYCZNYM
 35. FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA 2018 JUŻ ZA NAMI!
 36. WYNIKI WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2018
 37. WARSZTATY PRZYRODNICZE DLA KLAS CZWARTYCH W KPCEE W MYŚLĘCINKU
 38. WARSZTATY FLORYSTYCZNE Z OKAZJI DNIA MATKI
 39. TEATRALNY I MUZYCZNY ŚWIETLIK 2018 ZA NAMI
 40. LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW UCZNIÓW
 41. SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH PLASTYCZNYCH
 42. KLASA 1 B WZIĘŁA UDZIAŁ W GRZE TERENOWEJ PN. EKSPEDYCJA SMAKÓW
 43. MEDYCZNE ŚRODY- OSTATNIE SPOTKANIA W TYM ROKU SZKOLNYM
 44. ZAPROSZENIE NA DZIEŃ DZIECKA 2018
 45. PLENER MALARSKI NAD KANAŁEM BYDGOSKIM
 46. "ZIELONA SZKOŁA" - CZYLI JAK ŁĄCZYĆ PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM?
 47. SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSKIE KANGUR MATEMATYCZNY 2018
 48. BYDGOSKI KONKURS EKOLOGICZNY 2018 ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY!
 49. SZKOLNE OBCHODY 227. ROCZNICY UCHWALENIA KOSTYTUCJI 3 MAJA
 50. POMÓŻMY GABRYSI! PILNE!
 51. ZAPROSZENIE NA MIEJSKI FESTYN EKOLOGICZNY PN. "SEGREGUJESZ - ZYSKUJESZ"
 52. SUKCESY UCZNIÓW KLASY 3 E
 53. SUKCES SZYMONA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM!
 54. DZIEŃ ZIEMI 2018 POD HASŁEM „RATUJMY NASZ DOM PRZED ODPADAMI”
 55. SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI (SKO) PKO BANKU POLSKIEGO
 56. PROMOCJA ZDROWEJ ŻYWNOŚCI - WYSTAWA WARZYW I OWOCÓW
 57. PRÓBNA EWAKUACJA NASZEJ SZKOŁY!
 58. KONKURS WIEDZY O BYDGOSZCZY I SZWEDEROWIE 2018 ZAKOŃCZONY SUKCESEM!
 59. 7 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA 2018
 60. PROŚBA O PRZEKAZANIE NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY 1% Z PAŃSTWA PODATKU
 61. WIZYTA W SEMINARIUM DUCHOWNYM
 62. ODZNAKA „SZKOŁA ETWINNING” DLA NASZEJ PLACÓWKI!
 63. I WSZYSTKO GRA - ZESPÓŁ FLAŻOLETOWY WRÓCIŁ Z KONKURSU Z WYRÓŻNIENIEM!
 64. RYWALIZACJA O PUCHAR PRZECHODNI RADY RODZICÓW ROZSTRZYGNIĘTA!
 65. 23 KWIETNIA - BYDGOSKI KONKURS EKOLOGICZNY DLA KLAS IV-VII
 66. SUKCES NASZEJ UCZENNICY W KONKURSIE KURATORYJNYM!
 67. KWIETNIOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI
 68. UWAGA! RUSZA REKRUTACJA DO KLAS SPORTOWYCH!
 69. SUKCES UCZENNIC KLASY VI B W KONKURSIE „BIERZEMY KURS NA ZDROWIE!”
 70. IDĄ ŚWIĘTA WIELKANOCNE 2018... JUŻ SĄ...
 71. SAMORZĄDOWE ŻYCZENIA WIELKANOCNE 2018
 72. WARSZTATY WIELKANOCNE: „JAJKO I WIANEK W ROLI GŁÓWNEJ”
 73. WIZYTA „PANI WIOSNY” W NASZEJ SZKOLE
 74. TRADYCJE WIELKANOCNE I PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE W OTWARTEJ SZKOLE
 75. WIOSNA NIE TYLKO W NASZEJ SZKOLE, ALE I W EUROPIE!
 76. BARWNY KOROWÓD I PALENIE MARZANNY, CZYLI PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W SP 41!
 77. „ZIMOWE MARZENIA” – KONKURS PLASTYCZNY ZAKOŃCZONY SPEKTAKULARNYM SUKCESEM!
 78. FASCYNUJĄCY ŚWIAT RĘCZNIE TWORZONEGO PAPIERU W MURACH NASZEJ SZKOŁY
 79. TWORZYLIŚMY DEKORACJE WIELKANOCNE W RAMACH MARCOWYCH WTR 2018
 80. POZNAJCIE PASJE I SUKCESY UCZENNIC Z KLASY 3C
 81. HEJ, PRZYGODO! WIZYTA WE WŁOSZECH W RAMACH PROJEKTU ERASMUS +
 82. ZIELONO-BIAŁO-POMARAŃCZOWE ATRAKCJE W SZKOLNY DZIEŃ ŚW. PATRYKA 2018
 83. WSPOMNIENIA Z OBOZU SZKOLENIOWEGO EUROWEEK W MIĘDZYGÓRZU
 84. IX RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ZA NAMI!
 85. AKTUALNOŚCI SPORTOWE - ZAJĘCIA SPORTOWE NA LODOWISKU „TORBYD”
 86. DZIEŃ MATEMATYKI I LICZBY PI 2018
 87. POZNAJCIE PATRONÓW ROKU 2018 (*)
 88. REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019
 89. DZIEŃ KOBIET 2018: CZAS PIERWSZYCH WIOSENNYCH KWIATÓW, SŁODKICH I PIĘKNYCH PODARKÓW
 90. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2018
 91. ŚWIETLICOWY KONKURS NA ŚWIĄTECZNĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ
 92. ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WARSZTATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ
 93. ZAPRASZAMY NA "DRZWI OTWARTE" W NASZEJ SZKOLE
 94. ŻEGNAJ SZKOŁO, WITAJCIE FERIE! PRZERWA ZIMOWA 2018
 95. FERIE W MUZEUM. WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH!
 96. TŁUSTY CZWARTEK 2018 - PĄCZKI DLA KAŻDEGO UCZNIA I PRACOWNIKA NASZEJ SZKOŁY
 97. SZKOLNE WALENTYNKI 2018 ZAKOŃCZONE! UCZNIOWSKIE LISTY ZOSTAŁY ROZDANE
 98. CO SIĘ DZIAŁO NA OSTATNICH WARSZTATACH TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ?
 99. SIÓDMOKLASISTO! WEŹ UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE CHEMICZNYM "KATALIZATOR"
 100. „MÓJ WYMARZONY ZAWÓD” - DNI DORADZTWA ZAWODOWEGO W NASZEJ SZKOLE
 101. JUŻ NIEDŁUGO WALENTYNKI - WRZUĆ KARTKĘ DO SKRZYNKI WALENTYNKOWEJ
 102. ŚWIĘTO BABĆ I DZIADKÓW 2018 W ŚWIETLICY
 103. ŚWIETLICOWY BAL KARNAWAŁOWY 2018
 104. MEDYCZNA ŚRODA - UTRATA TOŻSAMOŚCI WŁASNEGO „JA”
 105. STYCZNIOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI
 106. KANGUR MATEMATYCZNY 2018
 107. BIERZEMY UDZIAŁ W PROGRAMIE MEN "TECHNOLOGIE Z KLASĄ"
 108. KONKURS „ŚWIĘCI WSPÓLNEJ EUROPY – ŚWIĘTY KRZYSZTOF” ROZSTRZYGNIĘTY!
 109. TYGODNIOWA, SZKOLNA AKCJA WOŚP 2018 ZAKOŃCZONA SUKCESEM!
 110. ZNAMY LAUREATÓW MIEJKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PN. "WSZYSCY LUDZIE SĄ RÓWNI"
 111. PROJEKT ETWINNING 2017/2018 – PUPPET TOURISTS
 112. „A SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO I ZAMIESZKAŁO MIĘDZY NAMI” – JASEŁKA 2017
 113. WIZYTA W NASZEJ SZKOLE „PANI ZIMY”
 114. CO SIĘ DZIAŁO W CZASIE PRZEDŚWIĄTECZNYCH WARSZATY TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ?
 115. SUKCESY PLASTYCZNE UCZNIÓW KLASY 1B