SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

PODSUMOWANIE PROGRAMU ERASMUS+ AKCJI KA2 MIRRORS

 

DSCN1694

Czas już zakończyć nasze działania w ramach programu Erasmus+, gdyż był to program przewidziany 'tylko i aż' na dwa lata. Postanowiliśmy więc naszą przygodę zamknąć konkursem "Did you know that..?" oraz spotkaniem dla klas IV-VII, na którym uczestnicy wymiany międzynarodowej opowiadali o swoich doświadczeniach w innych krajach. I tak przygotowane materiały zaprezentowali - Filip, Dominik, Piotr, Hania oraz Marco. O czym opowiadali? O tym co zwiedzili, kogo poznali, gdzie byli, dlaczego warto oraz czy było trudno porozumieć się w obcym języku...
Spotkanie ubarwiła wystawa zdjęć z zagranicznych wojaży oraz prac konkursowych prezentujących ciekawostki o krajach europejskich: Hiszpanii, Włoch, Francji, Grecji, itp.
Czy było warto? Na to pytanie wszyscy odpowiadają zgodnie, tak! „Przeżyliśmy niesamowitą przygodę, spotkaliśmy ciekawych ludzi, z którymi do tej pory mamy kontakt… czego tu żałować… chcemy więcej."

Koordynatorki programu
Joanna Gralak, Anna Smeja-Robak

 

DSCN1630

DSCN1632

DSCN1633

DSCN1660-001

DSCN1667

DSCN1669

DSCN1672

DSCN1683

DSCN1697