SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

WEŹ UDZIAŁ W ŚWIĄTECZNYM KONKURSIE SAMORZĄDOWYM - POCZUJ SATYSFAKCJĘ I WYGRAJ NAGRODY!

 

REGULAMIN SWIATECZNY 2018 Page 1

 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia!

W związku z tym RADA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO i RADA RODZICÓW zapraszają uczniów klas 0-8 do udziału w konkursie bożonarodzeniowym na RECYKLINGOWĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ.

Choinka udekorowana samodzielnie wykonanymi ozdobami ma swój wyjątkowy urok. Dlatego zachęcamy Was do działu w tym konkursie, dzięki któremu możecie nie tylko zdobyć nagrody, ale i oryginalnie przystroić nasze szkolne, świąteczne drzewko. Natchnieniem niech będą ozdoby ze zdjęcia na plakacie, gdzie znajduje się Rudolf z korków po winie, bałwanki z kapsli, łańcuch z papierowych serduszek, oklejana bombka, czy zawieszka z pokarmem dla ptaków. W Internecie jest mnóstwo inspiracji, ale liczymy, że tworząc ozdoby wykażecie się kreatywnością. Uczniowie klas 0-3 mogą wykonać pracę z pomocą rodziców.

 

WSZYSTKICH ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE I ŻYCZYMY ZWYCIĘSTWA!

 

 ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ Z RECYKLINGU