obiady menu baner

pko sko 950x200 male

PROŚBA O PRZEKAZANIE NA RZECZ NASZEJ SZKOŁY 1% Z PAŃSTWA PODATKU

Ośmieleni wieloletnią Państwa hojnością po raz kolejny bardzo prosimy o przekazanie na rzecz naszej szkoły 1% z Państwa podatku za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole - organizacji pożytku publicznego. Tak uzyskane w ubiegłym latach fundusze zostały przez nas bardzo skrzętnie i właściwie wykorzystane. Dzięki tym, pozornie tylko, niewielkim środkom, przekazanym nam przez Państwo, możemy dziś poszczycić się m. in. w pełni nowoczesną salą komputerową dla klas I-III oraz szkolnym sztandarem, który został przekazany placówce przez Radę Rodziców w czerwcu 2015 roku, w czasie uroczystej akademii z okazji 55-lecia Szkoły. W tym roku całą zebraną kwotę przekażemy na zakup szafek uczniowskich.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZLIWOŚĆ I KAŻDĄ,
NAWET SYMBOLICZNĄ, ZŁOTÓWKĘ.

pit2018

Chcąc przekazać 1% podatku na pomoc naszego przedszkola za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole należy wpisać:
w części "J":

- w rubryce 137 nr KRS - 0000121592 Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole
- w rubryce 138 kwotę odpisu 1% od podatku;
w części "K":
- w rubryce 139 nazwę placówki oświatowej i jej adres, gdzie podatnik poleca Toruńskiemu Stowarzyszeniu Pomocy Szkole przekazać odpowiednią kwotę odpisu na konkretny cel. Ta informacja jest bardzo ważna, ponieważ ułatwia przekazanie środków dla danej placówki oświatowej. - w rubryce 140 podatnik w kwadracie stawia X.