SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

POZNAJCIE LAUREATKĘ KONKURSU NA LOGO PROJEKTU ERASMUS+ AKCJI KA1

 

Erasmus 2018

Program realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) w ramach projektu „Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej“.

 

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Konkurs na logo projektu Erasmus+ akcji KA1 „Zastosowanie mediów społecznościowych i nowoczesnych technologii w nauczaniu odpowiedzią na zmieniające się potrzeby współczesnej młodzieży” 2018 – 2020 rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, iż konkurs na logo projektu wygrała Antonina Hankiewicz z klasy 5a. Większością głosów uczniowie zadecydowali, iż ta praca najlepiej oddaje charakter i cele projektu. Na konkurs wpłynęło w sumie 9 prac. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w projekcie!

A oto zwycięskie logo…

 

SKM C25818110510010

 

Koordynatorzy:
Joanna Gralak,
Anna Smeja-Robak