LISTOPADOWE ZAJĘCIA "OTWARTEJ SZKOŁY" JUŻ ZA NAMI

odznaka - Jesienny plastuś

Dnia 19 listopada 2015 roku, tradycyjnie w czwartek, zaprosiliśmy do naszej szkoły dzieci 4, 5 i 6-letnie z zaprzyjaźnionych przedszkoli na zajęcia z cyklu "Otwarta szkoła".Tym razem dzieci mogły zdobyć sprawność " Jesienny Plastuś" i brały udział w różnych plastycznych działaniach. Zajęcia rozpoczęła mgr Iwona Masiak piosenką w języku angielskim pt.'' Autumn dance", następnie dzieci mogły na stanowiskach spróbować swoich umiejętności plastycznych. Wykonały piękne sowy z mgr Hanną Czajkowską, wesołe jeżyki z mgr Teresą Górną, jesienne drzewa i stworki z liści ,które prowadziły Panie :Ksenia Kudas, Ewa Kaźmierkowska i Iwona Gburek pod kierownictwem mgr Grażyny Kwiatkowskiej. W zajęciach chętnie pomagali uczniowie i uczennice klasy 3c i 6a. Dzieci bawiły się doskonale i wróciły zadowolone zdobywając kolejną sprawność. Uśmiechnięte twarze przedszkolaków uwieczniliśmy na zdjęciach.