SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

KADRA NAUCZYCIELSKA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

NAZWISKO I IMIĘ
NAUCZYCIELA

STANOWISKO,
NAUCZANY PRZEDMIOT,

 WYCHOWAWCA

mgr Paweł Baraszkiewicz

wychowanie fizyczne - kajaki

mgr Ewa Bednarek

edukacja wczesnoszkolna, II e

mgr Ilona Bukowiecka

edukacja wczesnoszkolna, III b

mgr Joanna Bodaszkiewicz

świetlica

mgr Hanna Czajkowska

edukacja wczesnoszkolna, II b

mgr Gracjan Czapiewski

zajęcia artystyczne (muzyka i plastyka)

mgr Alicja Essuman-Mensah

przyroda, wychowanie do życia
w rodzinie

mgr Hanna Forbot

informatyka, technika

 mgr Katarzyna Fredyk

 matematyka, V b

mgr Teresa Górna

edukacja wczesnoszkolna, II a

mgr Joanna Gralak

język  angielski, edukacja wczesnoszkolna

mgr Gabiela Grzesińska

religia

mgr Sylwia Hałas

edukacja wczesnoszkolna, II c

mgr Tomasz Jabłoński

zajęcia taneczne, wychowanie fizyczne

mgr Marzena Jelińska 

edukacja wczesnoszkolna, III d

mgr Izabela Kantorek

świetlica, biblioteka

mgr Sylwia Kminikowska

wychowanie fizyczne - kajaki

mgr Wojciech Konarski

dyrektor, wychowanie fizyczne

mgr Andrzej Kowalewski

historia, IV b

mgr Joanna Kućmaja

matematyka,  V a

mgr Grażyna Kwiatkowska

edukacja wczesnoszkolna, I b

mgr Maria Latta

edukacja wczesnoszkolna, "0"

mgr Maria Łasa

matematyka, informatyka, IV c

mgr Małgorzata Łukaszyk

urlop wychowawczy

mgr Hanna Matuszewska

wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna, III a

mgr Kinga Mastalerska

edukacja wczesnoszkolna, II d

mgr Małgorzata Merska

edukacja wczesnoszkolna, III d

mgr Grażyna Mężydło

świetlica

mgr Beata Nowicka

język polski, historia, IV a

mgr Piotr Olszewski

wychowanie  fizyczne

mgr Hanna Podosek

język polski, język angielski VI c

mgr Sylwia Przybysz

religia

mgr Mirosław Przymus

urlop zdrowotny

mgr Joanna Pstrong

język polski, historia, VI b

mgr Joanna Rochowska

wychowanie fizyczne

mgr Michał Ruczyński

wychowanie fizyczne - kajaki

mgr Jadwiga Salus

edukacja wczesnoszkolna, I a

mgr inż. Irena Sekutowicz-Kotwica

przyroda, informatyka

mgr Anna Smeja-Robak

język angielski, VI a

mgr Iwona Szymczak

pedagog

mgr Marta Tracz

wychowanie fizyczne – kajaki