SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

KADRA NAUCZYCIELSKA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 


IMIĘ I NAZWISKO
NAUCZYCIELA



STANOWISKO,
NAUCZANY PRZEDMIOT


WYCHOWAWSTWO

mgr Ewa Bednarek

edukacja wczesnoszkolna

III e

ks. mgr Maciej Biegun

religia

 

mgr Joanna Bodaszewska

świetlica

 

mgr Ilona Bukowiecka

edukacja wczesnoszkolna

I b

mgr Hanna Czajkowska

edukacja wczesnoszkolna

III b

mgr Gracjan Czapiewski

zajęcia artystyczne (muzyka i plastyka)

 

mgr Małgorzata Ulanowska-Dylik

biologia

IV b

mgr Alicja Essuman-Mensah

przyroda, geografia, wychowanie do życia w rodzinie

 

mgr Mariusz Fiałkowski-Kulka

język polski, wychowanie fizyczne

IV a

mgr Hanna Forbot

informatyka, muzyka

IV c

 mgr Katarzyna Fredyk

 matematyka

 

mgr Teresa Górna

edukacja wczesnoszkolna

III a

mgr Mateusz Grabowiecki

wychowanie fizyczne, kajaki

 

mgr Joanna Gralak

język  angielski

 

mgr Marta Gruszko

język niemiecki

 

mgr Sylwia Hałas

edukacja wczesnoszkolna

III c

mgr Dorota Hojko

wychowanie fizyczne, kajaki

VI b

mgr Tomasz Jabłoński

zajęcia taneczne, wychowanie fizyczne

 

Marek Kamiński

matematyka

 

mgr Izabela Kantorek

biblioteka

 

mgr Miłosław Kędzierski

wychowanie fizyczne, kajaki

 

mgr Wojciech Konarski

dyrektor, wychowanie fizyczne

 

mgr Andrzej Kowalewski

historia, plastyka

V b

mgr Joanna Kućmaja

matematyka

VI a

mgr Grażyna Kwiatkowska

edukacja wczesnoszkolna

II b

mgr Maria Latta

edukacja wczesnoszkolna

"0"

mgr Katarzyna Łasa

matematyka, informatyka

V c

mgr Małgorzata Łukaszyk

świetlica

 

mgr Marcin Marecki

religia

 

mgr Hanna Matuszewska

wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna

I a

mgr Małgorzata Merska

edukacja wczesnoszkolna

III d

mgr Grażyna Mężydło

świetlica

 

mgr Jolanta Nowak

chemia

 

mgr Beata Nowicka

język polski

V a

mgr Piotr Olszewski

wychowanie  fizyczne

 

mgr Hanna Podosek

język angielski

VII c

mgr Sylwia Przybysz

religia

 

mgr Mirosław Przymus

technika

 

mgr Joanna Pstrong

język polski, historia

VII b

mgr Joanna Rochowska

wychowanie fizyczne

 

mgr Jadwiga Salus

edukacja wczesnoszkolna

II a

mgr inż. Irena Sekutowicz-Kotwica

 informatyka

 

mgr Anna Smeja-Robak

język angielski

VII a

mgr Iwona Szymczak

pedagog