WYSYP SUKCESÓW ARTYSTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW

IMG 20160423 193408

Końcówka kwietnia 2016 roku to okres wielu spektakularnych sukcesów artystycznych naszych uczniów. Miło nam poinformować, że ŚWIETLICOWY ZESPÓŁ TANECZNY, przygotowany przez panią Grażynę Mężydło zdobył III MIEJSCE, a CHÓR SZKOLNY - II NAGRODĘ w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM "MUZYKOLANDIA", którego organizatorem - po raz piętnasty - była Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy. Sukces obu zespołów był okupiony sporą ilością pracy, stresu i wyrzeczeń, ale warto było poświęcić swój wolny czas dla rozwoju talentu i pasji. Wysiłek i umiejętności  naszych uczniów potwierdzone są statuetkami, dyplomami i nagrodami oraz miłymi opiniami słuchaczy i jury.

20160423 130001-1-1

20160423 123904zm

Oprócz zespołowych sukcesów artystycznych możemy pochwalić się również I MIEJSCEM, które wywalczyła WERONIKA SIWAK z klasy IIIa i II MIEJSCEM EMILII OWCZARCZAK z klasy IIIc w prezentacjach solistycznych REGIONALNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO dla klas I-III. Weronika zaprezentowała pieśń "Mury"  Jacka Kaczmarskiego, zaś Emilia zaśpiewała piosenkę specjalną do "Czasu honoru" pt. "Dziewczyna z granatem". Uczennice były bezkonkurencyjne i wspaniale reprezentowały naszą szkołę w kategorii pieśni ojczystej VIII Konkursu Historycznego, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 1 w Bydgoszczy.

Weronika - dyplom dyplom- Emilia

WSZYSTKIM ARTYSTOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!