SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

WYSYP SUKCESÓW ARTYSTYCZNYCH NASZYCH UCZNIÓW

 

IMG 20160423 193408

Końcówka kwietnia 2016 roku to okres wielu spektakularnych sukcesów artystycznych naszych uczniów. Miło nam poinformować, że ŚWIETLICOWY ZESPÓŁ TANECZNY, przygotowany przez panią Grażynę Mężydło zdobył III MIEJSCE, a CHÓR SZKOLNY - II NAGRODĘ w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM "MUZYKOLANDIA", którego organizatorem - po raz piętnasty - była Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy. Sukces obu zespołów był okupiony sporą ilością pracy, stresu i wyrzeczeń, ale warto było poświęcić swój wolny czas dla rozwoju talentu i pasji. Wysiłek i umiejętności  naszych uczniów potwierdzone są statuetkami, dyplomami i nagrodami oraz miłymi opiniami słuchaczy i jury.

IMG 0644

IMG 0686

20160423 130001-1-1

20160423 123904zm

 

Oprócz zespołowych sukcesów artystycznych możemy pochwalić się również I MIEJSCEM, które wywalczyła WERONIKA SIWAK z klasy IIIa i II MIEJSCEM EMILII OWCZARCZAK z klasy IIIc w prezentacjach solistycznych REGIONALNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO dla klas I-III. Weronika zaprezentowała pieśń "Mury"  Jacka Kaczmarskiego, zaś Emilia zaśpiewała piosenkę specjalną do "Czasu honoru" pt. "Dziewczyna z granatem". Uczennice były bezkonkurencyjne i wspaniale reprezentowały naszą szkołę w kategorii pieśni ojczystej VIII Konkursu Historycznego, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 1 w Bydgoszczy.

Weronika - dyplom dyplom- Emilia

 

WSZYSTKIM ARTYSTOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!