ARTYSTYCZNY SUKCES OLI Z KLASY 1C

Kask eko-prezentera1

Uczniowie klas I–III szkół podstawowych wzięli udział w konkursie na Bydgoską Kartkę Świąteczną. Na konkurs spłynęło aż 500 prac z 25 bydgoskich szkół. Laureatami zostało troje uczniów wśród których znalazła się nasza uczennica z klasy 1c Alexandra Podroykina, która zainspirowana motywem Łuczniczki umieściła ją w śnieżnej kuli. We wtorek, 18 grudnia 2018 roku laureaci i uczestnicy zmagań udali się do ratusza na galę, w czasie której podsumowano konkurs. "Dzieci z rodzicami zasiadły przy wielkim, odświętnie udekorowanym stole w ratuszu razem z prezydentem Rafałem Bruskim i przewodniczącą rady miasta Moniką Matowską. W tle przygrywały świąteczne utwory. Gdy rozdano wszystkie upominki, nastąpiła mniej oficjalna część spotkania, podczas której mali goście mogli zadawać pytania rządzącym miastem. Pytali o wszystko: ulubioną potrawę, zabawki, książki, wiek czy rodzinę. Bruski opowiedział młodym bydgoszczanom, czy pisze listy do świętego mikołaja, gdzie spędza święta, co lubi robić w wolnym czasie, dlaczego nie chciałby zostać prezydentem Polski oraz czy zna Andrzeja Dudę. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowej fotografii."
Zwycięskie prace zostały przygotowane przez drukarnię jako oficjalne kartki świąteczne od prezydenta Bydgoszczy i przewodniczącej Rady Miasta.

OLI GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!
WSZYSTKIM NASZYM MAŁYM ARTYSTOM DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE.

Kask eko-prezentera11

Kask eko-prezentera12

gkgkfg

ghhshs