SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

SUKCES AMELII W KONKURSIE GENEALOGICZNYM

KONKURS - AMELIA 2018

W środę, 13 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 57 w Bydgoszczy miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu genealogicznego "Poznając historię rodziny odkrywamy dzieje narodu - Ocalić od zapomnienia". Zadaniem uczestników konkursu było spisanie historii rodziny na podstawie rozmów z najstarszymi jej członkami, a także na podstawie odnalezionych w szufladach, piwnicach i na strychach pamiętników, albumów, zdjęć i zapisków.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w konkursie tym I miejsce zajęła Amelia Hypszer, która przeprowadziła niezwykły wywiad ze swoja prababcią. Komisja konkursowa była pod wielkim wrażeniem opowieści o tym jak żyli, kochali walczyli i budowali trudną codzienność przodkowie Amelii na tle rozwoju naszego miasta.


SERDECZNIE GRATULUJEMY!