TO JUŻ IV EDYCJA PROJEKTU WSPÓŁPRACY ZE ŚRODOWISKIEM LOKALNYM PN. „OTWARTA SZKOŁA”

Dnia 15 października 2015 roku, tradycyjnie w czwartek, zaprosiliśmy do naszej szkoły dzieci 4, 5 i 6-letnie z zaprzyjaźnionych przedszkoli. W projekcie uczestniczy już siedem Przedszkoli. Zabawa w mobilnym miasteczku zapewniła naszym  gościom sporo miłych wrażeń i utrwaliła wiedzę w zakresie bezpieczeństwa pieszych. Wszystkie grupy przedszkolne wykazały się doskonałą znajomością ruchu drogowego i zdobyły sprawność - WZOROWY PIESZY. W godzinach popołudniowych zaszczycili nas swoją obecnością  rodzice z dziećmi 3 i 4 letnimi.  Dzieci doskonale  radziły sobie z zadaniami, czego dowodem były zadowolone i uśmiechnięte twarze. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało dyplom, na którym umieściło pierwszą zdobytą SPRAWNOŚĆ NA DYPLOMIE. Zajęcia dla Przedszkolaków przygotowali nauczyciele naszej szkoły: mgr Piotr Olszewski, mgr Joanna Rochowska, mgr Marta Tracz i mgr Ewa Bednarek wraz z uczennicami klasy VIa i VIc. Wzorowy Pieszy rozpoczyna kolejną odsłonę projektu.