SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

ŚWIĘTA BEZ PLASTIKU! W TYM ROKU ZRÓBMY ŚWIĄTECZNY PREZENT ZIEMI!

 

20181212 114240

 

Szanowni Nauczyciele! Koleżanki i Koledzy!

Już niedługo będziemy organizować klasowe spotkania świąteczne. Musimy jednak pamiętać, że jak już wszyscy rozejdziemy się do domów, to zostaną po nas wielkie worki plastikowych śmieci, które zatruwają nasze środowisko. Dlatego Rada Rodziców i Rada Samorządu Uczniowskiego wraz z Panem Dyrektorem zachęcają do wzięcia udziału w akcji "Święta bez plastiku".

NA CZYM POLEGA AKCJA?

Organizując swoje wigilie, spróbujmy wszystko, co plastikowe zamienić na normalne naczynia. Tak, żeby zabrać je później do domu. Gwarantujemy, że nawet sama atmosfera spotkania ze swoim ulubionym kubkiem, czy talerzykiem będzie jeszcze lepsza! Za to worki z odpadkami niech pozostaną po nas naprawdę symboliczne.

 

W TYM ROKU ZRÓBMY ŚWIĄTECZNY PREZENT ZIEMI!