SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

WYNIKI WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2018

 

 

 DSC04546

 

W piątek, tj. 25 maja 2018 roku w naszej szkole odbyły się Wybory Miss i Mistera Szkoły 2018. Obecni w szkole uczniowie klas IV-VII głosowali w tajnych wyborach na dwoje osób spośród kandydatów do tytułu Miss i Mistera Szkoły 2018, których uprzednio po parze ze swoich klas zgłosili do konkursu. Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja złożona z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a za całość wyborów i przebieg dekoracji zwycięzców odpowiadał opiekun Samorządu Uczniowskiego, pan Gracjan Czapiewski. Dekoracji zwycięzców dokonała w sobotę, 26 maja br., w czasie szkolnego Dnia Dziecka, wicedyrektor szkoły, Pani Hanna Matuszewska.

 

MISS SZKOŁY 2018 została:  MAGDALENA BARTOSZEWICZ

MISTEREM SZKOŁY 2018 został: SZYMON OWCZARCZAK
 

Rada Samorządu Uczniowskiego składa serdeczne podziękowanie Pani Iwonie Gburek za wykonanie koron dla zwycięzców konkursu. Na prośbę jednej z pretendentek do tytułu Miss nie prezentujemy dokładnych wyników konkursu. Jeśli jesteście ciekawi swojej punktacji, zapytajcie o nią opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

 

DSC04529 

DSC04530

DSC04532

DSC04536

DSC04538

 

DSC04540

DSC04544

DSC04543

ojojjjojo

 

 

 

WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY 2018

 

wyory miss i mistera 2018
 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

 

Po raz dziewiąty w naszej szkole odbędą się WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY. Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin, którym powinniście się kierować przy wyborze najpiękniejszych uczniów naszej szkoły. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o urodę zewnętrzną, ale także, a przede wszystkim o piękno wewnętrzne osób, które będziecie typować do tytułu Miss i Mistera Szkoły.


REGULAMIN WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2018


1. Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA Szkoły” jest Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najpiękniejszej uczennicy i najpiękniejszego ucznia, ale nie tylko wizualnie, która i który otrzyma tytuł i nagrody.

3. W konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VII naszej szkoły.

4. Założenia konkursu:

Wybory odbywać się będą w dwóch etapach według podanego poniżej harmonogramu:

A) PÓŁFINAŁ – wybór MISS i MISTERA KLASY do 18 maja 2018 roku. Wybory odbywają się na godzinie wychowawczej we wszystkich klasach IV-VII, przewodniczącym jest wychowawca. Wyniki powinny zostać przekazane do wyznaczonego terminu przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.
Przy wyborze Miss i Mistera klasy należy kierować się następującymi kryteriami:

a) przynajmniej ocena DOBRA z zachowania,
b) zadbana/y
c) elokwentna/y
d) miła/y,

e) koleżeńska/i,
f) uczynna/y.

       B) FINAŁ, w czasie którego wybierać będziemy - z listy podanych przez klasy kandydatów – Miss i Mistera szkoły wezmą udział wszyscy uczniowie klas IV-VII. Wybory odbędą się w piątek, 25 maja 2018 roku i będą miały charakter wyborów tajnych.

       C) Kolejnego dnia, tj. 26 maja 2018 roku, w czasie szkolnego Festynu rodzinnego nastąpi ogłoszenie zwycięzców. Tryumfatorzy zostaną udekorowani szarfami i koronami oraz nagrodzeni drobnymi upominkami przez pana Dyrektora lub Panią Wicedyrektor naszej szkoły.