SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY 2018

wyory miss i mistera 2018

 

 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

 

Po raz dziewiąty w naszej szkole odbędą się WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY. Poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin, którym powinniście się kierować przy wyborze najpiękniejszych uczniów naszej szkoły. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko o urodę zewnętrzną, ale także, a przede wszystkim o piękno wewnętrzne osób, które będziecie typować do tytułu Miss i Mistera Szkoły.


REGULAMIN WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2018


1. Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA Szkoły” jest Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najpiękniejszej uczennicy i najpiękniejszego ucznia, ale nie tylko wizualnie, która i który otrzyma tytuł i nagrody.

3. W konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VII naszej szkoły.

4. Założenia konkursu:

Wybory odbywać się będą w dwóch etapach według podanego poniżej harmonogramu:

A) PÓŁFINAŁ – wybór MISS i MISTERA KLASY do 18 maja 2018 roku. Wybory odbywają się na godzinie wychowawczej we wszystkich klasach IV-VII, przewodniczącym jest wychowawca. Wyniki powinny zostać przekazane do wyznaczonego terminu przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego.
Przy wyborze Miss i Mistera klasy należy kierować się następującymi kryteriami:

a) przynajmniej ocena DOBRA z zachowania,
b) zadbana/y
c) elokwentna/y
d) miła/y,

e) koleżeńska/i,
f) uczynna/y.

       B) FINAŁ, w czasie którego wybierać będziemy - z listy podanych przez klasy kandydatów – Miss i Mistera szkoły wezmą udział wszyscy uczniowie klas IV-VII. Wybory odbędą się w piątek, 25 maja 2018 roku i będą miały charakter wyborów tajnych.

       C) Kolejnego dnia, tj. 26 maja 2018 roku, w czasie szkolnego Festynu rodzinnego nastąpi ogłoszenie zwycięzców. Tryumfatorzy zostaną udekorowani szarfami i koronami oraz nagrodzeni drobnymi upominkami przez pana Dyrektora lub Panią Wicedyrektor naszej szkoły.