SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

OTRZYMALIŚMY CERTYFIKAT "SZKOŁY OTWARTEJ I TOLERANCYJNEJ"

 

Certyfikat SOIT 2018

 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy z rąk Wiceprezydent Miasta Bydgoszczy, Pani Iwony Waszkiewicz Certyfikat „Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej”. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem czynnego udziału naszej placówki w Miejskim Projekcie „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna”, którego głównym celem jest promowanie postaw tolerancji i otwartości na ludzi, bez względu na pochodzenie, rasę, wygląd, poglądy, wyznanie oraz status społeczny i materialny. Program realizowany jest na terenie naszego miasta  od września 2017 roku i obejmuje liczne przedsięwzięcia, które szczegółowo opisane są na witrynie projektu https://otwarta.bydgoszcz.pl/.

Certyfikat odebrali przedstawiciele uczniów naszej placówki, tj.: Filip Olejniczak z klasy 5b i Robert Kamiński z klasy 7a oraz szkolny koordynator programu, pani Małgorzata Merska, w czasie Gali BUSH 2018, która odbyła się w środę, 30 maja 2018 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy. Na uroczystości obecny był również dyrektor naszej szkoły, Pan Wojciech Konarski.