NIEBIAŃSKIE ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW BALU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

HOLYWINS2015

W czwartek, 25 października 2018 roku od 15.30 do 17.00 na III piętrze naszej szkoły odbędzie się BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I ANIOŁÓW dla klas 1-3. Do atrakcji niebiańskiego balu należą:

1. Konkurs plastyczny techniką dowolną na kartce A-4 - PORTRET ŚWIĘTEGO - prace oddajemy do świetlicy szkolnej do poniedziałku 22 października 2018 roku.
2. Konkurs na przebranie wybranego przez siebie świętego na balu - nagrody indywidualne. Stroje mogą być z krepy, papieru, materiału itp. dopuszczone też anioły w prześcieradłach.
3. Konkurs klasowy - z której klasy najwięcej dzieci przyjdzie na bal przebranych za świętych lub anioły - nagroda PIZZA DLA KLASY.
4. Konkurs na samodzielnie wykonany atrybut świętego. Każdy święty czy błogosławiony ma swoje cechy charakterystyczne i określone atrybuty. Można w Internecie znaleźć "atrybuty świętych".
5. Biletem wstępu będzie niebieska chmurka z napisem wybranego świętego i narysowanym jego atrybutem.
6. Konkurs wiedzy o świętych. Każdy może przygotować krótkie informacje o wybranym przez siebie świętym lub świętej bądź błogosławionym. Może to być na kartce ozdobionej rysunkiem, w formie książeczki, komiksu itp. Prace oddajemy do środy 24.10. 2010 r. Rozstrzygnięcie konkursu na balu.
7. Zabawa przy muzyce.
8. Słodycze i napoje dla każdego.
9. W przerwach tanecznych przegląd znanych piosenek religijnych z pokazywaniem.
10. Osoby nie posiadające przebrania zapraszamy w białych bluzkach. Otrzymają aureolki i wystąpią w roli aniołków.

Szeroki wachlarz nagród od pizzy, słodyczy poprzez książki, aniołki, zakładki, medaliki, obrazki świętych a nawet udział w wycieczce.
Zakaz wstępu dla wiedźm, kościotrupów i straszydeł.