SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

NASZA UCZENNICA LAUREATKĄ VII EDYCJI WOJWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

Antosia - Konkurs Vermeer

 

W środę, 7 listopada 2018 roku w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej odbyła się gala podsumowująca wojewódzki konkurs plastyczno-literacki pt. „Perły codziennego życia”. To już siódma edycja, podczas której uczniowie klas 5-8 oraz klas trzecich oddziałów gimnazjalnych zmagali się z twórczością J. Vermeera – mistrza światłocienia.

Zadaniem konkursowym było twórcze nawiązanie do wybranego dzieła Johannesa Vermeera − ujęcie fragmentu otaczającej nas rzeczywistości w charakterystyczny dla niego sposób. Konkurs podsumowali oraz wręczyli laureatom nagrody wicerektor KPSW dr hab. Janusz Kutta oraz pani wicedyrektor Marlena Mioduszewska.

Miło nam poinformować, że 2. miejsce w tym niełatwym konkursie zdobyła uczennica klasy 5a, Antonina Hankiewicz

Dziękujemy pozostałym naszym uczennicom, tj.: Antoninie Kudle, Weronice Cholewińskiej oraz Bogumile Paluszewskiej, którym nie udało się stanąć na podium, za zaangażowanie i trud poświęcony na przygotowanie prac.

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!