SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

LITERACKI SUKCES NATALII CZERWIŃSKIEJ

 

hhhhh

 

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Centrum Edukacji EGO PARTUM w Ciechanowie przeprowadziło jesienią tego roku Ogólnopolski Konkurs Literacki „Moja niepodległa za 20 lat…” Zadaniem uczestników konkursu było napisanie opowiadania, w którym przedstawią oni swoją wizję ojczyzny za 20 lat. Na konkurs nadesłano ponad 400 prac z całej Polski. Jury wybrało 106 najlepszych opowiadań, które zostały opublikowane w formie książki w grudniu bieżącego roku.

Miło nam poinformować, że w gronie laureatów konkursu jest uczennica klasy 8a Natalia Czerwińska, której opowiadanie również zostało wydrukowane. Bardzo cieszymy się z sukcesu Natalii i gratulujemy talentu, wyobraźni i twórczego podejścia do tematyki konkursu.

 

IMG 20181214 093630