TWORZYLIŚMY I ... TWORZYMY LAURKI DLA CHORYCH DZIECI I DOROSŁYCH

Tak jak zapowiadaliśmy, w środę, 22 stycznia 2014 roku na holu II piętra tworzyliśmy laurki dla chorych dzieci i dorosłych.
Na zaproszenie do włączenia się w akcję charytatywną pn. "BANK KARTEK" odpowiedzieli uczniowie z klasy Vb, Va, IVb i uczestnicy koła plastycznego klas starszych, którzy pod okiem nauczycieli, tj.: pani Alicji Essuman-Mensah, pani Katarzyny Fredyk i pana Gracjan Czapiewskiego, tworzyli laurki, mające nieść radość i nadzieję potrzebującym. Dzięki naszej twórczej pracy zapełnił się
stojący na parterze KARTKOWPŁAT. Prześliczne, wesołe kartki otrzymają chorzy z naszego regionu z okazji Światowego Dnia Chorego, przypadającego 11 lutego.

UWAGA!
Jeśli masz ochotę wykonać piękną kartkę dla chorych dzieci i dorosłych to kartkowpłat czeka na nią do końca stycznia bieżacego roku. Pamiętaj, że muszą w niej być ręcznie wpisane życzenia!

PRZECZYTAJ INFORMACJE O AKCJI "BANK KARTEK"