SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURIE I ZOSTAŃ SUPEREKOLOGIEM 2018!

Superekolog2018

Informujemy, iż od roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole odbędzie się konkurs o statuetkę „SuperEkologa”, która zostanie wręczona na koniec roku uczniowi lub uczennicy, który zdobędzie najwięcej punktów w akcjach ekologicznych na terenie naszej szkoły. O przyznaniu statuetki decydować będzie zespół nauczycieli zajmujący się zbiórką surowców wtórnych, zużytych baterii i organizacją konkursów o tematyce ekologicznej w składzie:

  • pan Gracjan Czapiewski z Samorządem Uczniowskim - zbiórka plastikowych nakrętek,
  • pani Alicja Essuman-Mensah - zbiórka makulatury,
  • pani Sylwia Hałas i pani Ilona Bukowiecka - zbiórka zużytych baterii,
  • pani Maria Latta - zbiórka żołędzi i kasztanów,
  • pani Małgorzata Ulanowska-Dylik - organizatorka konkursów i tematyce ekologicznej.

Punktacja:
1 kg nakrętek - 5 pkt.
1 kg baterii - 5 pkt.
1 kg makulatury - 5 pkt.
1 kg żołędzi - 5 pkt.
1 kg kasztanów - 5 pkt.

Konkursy ekologiczne:
1. miejsce - 15 pkt.
2. miejsce - 10 pkt.
3. miejsce - 5 pkt.

Uczniowie przynoszący ww. surowce zostają wpisani przez nauczycieli do księgi ewidencyjnej. Pamiętajcie, że surowce muszą być zważone i podpisane. Na koniec roku szkolnego zespół nauczycieli dokona podsumowania punktów i wyłoni „SuperEkologa SP 41” w roku szkolnym 2018/2019. Statuetka zostanie wręczona przez Pana Dyrektora na końcowym apelu podsumowującym.