LISTOPADOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI I AKCJA MIKOŁAJKOWA

Szanowni Państwo!

Informujemy, że we wtorek, 15 listopada 2016 roku o godz. 17:30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-VI, natomiast w poniedziałek, 14 listopada ,2016 roku o godz. 17:30 - zebranie wychowawcy z rodzicami uczniów klasy "0". Ponadto, 15 listopada 2016 roku o godz. 16:30 odbędzie się zebranie Rady Rodziców z dyrektorem szkoły.

Zapraszamy!
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,
Pedagog szkoły.

PRZYDZIAŁ SAL NA LISTOPADOWE ZEBRANIA Z RODZICAMI

KLASY 0-VI
15 listopada 2016 r., godz. 17.30 (klasy 2c, 3 i 4c godz. 17.00)

KLASA

VI b

VI c

świetlica

Pozostali nauczyciele przedmiotowcy, którzy nie są wychowawcami, będą na Państwa oczekiwać w pokoju nauczycielskim, który znajduje się na I piętrze szkoły.

AKCJA Page 1

Szanowni Rodzice!

Rada Rodziców i Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pragną zorganizować - wzorem lat poprzednich - szkolne MIKOŁAJKI dla wszystkich uczniów naszej placówki. We wcześniejszych latach fundusze na słodkie upominki pochodziły ze sprzedaży kartek i ozdób bożonarodzeniowych. W tym roku zebrania z rodzicami przypadają po Wszystkich Świętych, zatem sprzedawanie asortymentu bożonarodzeniowego byłoby zbyt wczesne. Postanowiliśmy zatem zorganizować zbiórkę pieniędzy w czasie najbliższych wywiadówek, czyli  14 i 15 listopada br., prosząc jednocześnie o wsparcie akcji.
Każda złotówka będzie dla nas bezcenna. Prosimy Państwa - pomóżcie osłodzić uczniom ten wyjątkowy dzień! Możecie sprawić, że na twarzach wszystkich dzieci zagości uśmiech... :)

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE AKCJI!