LISTOPADOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI I AKCJA MIKOŁAJKOWA

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku o godz. 17:30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas 0-7. Ponadto tego dnia o godz. 16:30 odbędzie się zebranie Rady Rodziców z dyrektorem szkoły.

ZAPRASZAMY!

VII a

VII b

VII c

Pozostali nauczyciele przedmiotowcy, którzy nie są wychowawcami będą na Państwa oczekiwać w pokoju nauczycielskim, który znajduje się na I piętrze szkoły.

AKCJA MIKOLAJKOWA 2017

Szanowni Państwo!

Rada Rodziców i Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pragną zorganizować - wzorem lat poprzednich - SZKOLNE MIKOŁAJKI dla wszystkich uczniów naszej placówki. We wcześniejszych latach fundusze na słodkie upominki pochodziły ze sprzedaży kartek i ozdób bożonarodzeniowych. W tym roku postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy w czasie najbliższej wywiadówki, czyli  20 listopada 2017 r., prosząc jednocześnie o wsparcie akcji.

Każda złotówka będzie dla nas bezcenna. Prosimy Państwa - pomóżcie osłodzić uczniom ten wyjątkowy dzień! Możecie sprawić, że na twarzach wszystkich dzieci zagości uśmiech... :)

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE AKCJI!