SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

LISTOPADOWE SPOTKANIA Z RODZICAMI I AKCJA MIKOŁAJKOWA

 

Szanowni Państwo!

Informujemy, że we wtorek, 15 listopada 2016 roku o godz. 17:30 odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów klas I-VI, natomiast w poniedziałek, 14 listopada ,2016 roku o godz. 17:30 - zebranie wychowawcy z rodzicami uczniów klasy "0". Ponadto, 15 listopada 2016 roku o godz. 16:30 odbędzie się zebranie Rady Rodziców z dyrektorem szkoły.

Zapraszamy!  
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, 
Pedagog szkoły.

 

PRZYDZIAŁ SAL NA LISTOPADOWE ZEBRANIA Z RODZICAMI

KLASY 0-VI
15 listopada 2016 r., godz. 17.30 (klasy 2c, 3 i 4c godz. 17.00)

KLASA

NUMER SALI LEKCYJNEJ

„0”

8 (14 listopada)

Ia

31

Ib

30

II a

45

II b

40

II c

38

II d

42

II e

22

III a

32

III b

8

III c

44

III d

39

IV a

28

IV b

9

IV c

17

V a

33

V b

21

VI a

16

VI b

27

VI c

świetlica


Pozostali nauczyciele przedmiotowcy, którzy nie są wychowawcami, będą na Państwa oczekiwać w pokoju nauczycielskim, który znajduje się na I piętrze szkoły.

 

AKCJA Page 1

Szanowni Rodzice!

Rada Rodziców i Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły pragną zorganizować - wzorem lat poprzednich - szkolne MIKOŁAJKI dla wszystkich uczniów naszej placówki. We wcześniejszych latach fundusze na słodkie upominki pochodziły ze sprzedaży kartek i ozdób bożonarodzeniowych. W tym roku zebrania z rodzicami przypadają po Wszystkich Świętych, zatem sprzedawanie asortymentu bożonarodzeniowego byłoby zbyt wczesne. Postanowiliśmy zatem zorganizować zbiórkę pieniędzy w czasie najbliższych wywiadówek, czyli  14 i 15 listopada br., prosząc jednocześnie o wsparcie akcji. 
Każda złotówka będzie dla nas bezcenna. Prosimy Państwa - pomóżcie osłodzić uczniom ten wyjątkowy dzień! Możecie sprawić, że na twarzach wszystkich dzieci zagości uśmiech... :)

 

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE AKCJI!