WYSOKIE LOKATY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FIZYCZNYM

dyplom -fizyka2

Dnia 8 marca w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Fizyczny. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie we współpracy z uczelniami wyższymi jak Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Uniwersytet Warszawski. Uczniowie biorący udział w konkursie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru składający się z 25 pytań zamkniętych oraz 1 zadania otwartego, z zakresu podstawy programowej fizyki. Za każde zadanie zamknięte można było uzyskać 1 pkt, a za zadanie otwarte od 0 do 8 pkt.

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klasy 7a oraz 7c, którzy osiągnęli wysokie lokaty uzyskując następującą liczbę punktów:

Hanna Kapela, kl. 7a – 28 pkt. – wynik BARDZO DOBRY

Szymon Owczarczak, kl. 7c – 27 pkt. – WYRÓŻNIENIE

Robert Kamiński, kl. 7a – 26 pkt. – WYRÓŻNIENIE

Adrian Zalewski, kl. 7a – 26 pkt. – WYRÓŻNIENIE

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!
Katarzyna Fredyk

dyplom fizyka1