RYWALIZACJA O PUCHAR PRZECHODNI RADY RODZICÓW SP41 ROZSTRZYGNIĘTA!

W ramach projektu OTWARTA SZKOŁA, 21 listopada 2013 roku odbyła się PRZEDSZKOLIADA. W turnieju sportowym udziały brały reprezentacje z: Przedszkola Sióstr Elżbietanek, Niepublicznego Przedszkola Alf, Przedszkola nr 11, 66, 70 oraz klasy 0 ze Szkoły Podstawowej nr 41.

Dzieci pokonały 4 tory przeszkód w miłej sportowej atmosferze. Sportowa rywalizacja dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i emocji. Turniej przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Piotr Olszewski, Marta Tracz oraz Szymon Książkiewicz. Nad całością czuwała organizator projektu: mgr Ewa Bednarek.

Zwycięstwo przypadło w udziale reprezentacji PRZEDSZKOLA SIÓSTR ELŻBIETANEK i to właśnie w ich ręce na rok trafił PUCHAR PRZECHODNI.

GRATULUJEMY!