SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

UCZESTNICZYMY W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI PN. „BANK KARTEK”!

 

 

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję charytatywną na rzecz pacjentów kujawsko-pomorskich szpitali. Pod hasłem "BANK KARTEK" kryje się promowanie pozafinansowego pomagania osobom chorym, a zwłaszcza niesienie radości i optymizmu.
W naszej placówce, na parterze stanął KARTKOWPŁAT, do którego będziecie mogli Państwo wrzucać własnoręcznie wykonane kartki. Wszystkie podarowane przez Państwa laurki zostaną przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego spakowane i wysłane do Torunia, do organizatorów akcji.

 

 

 ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W TĘ SZCZYTNĄ AKCJĘ, KTÓRA MOŻE CHORYM DZIECIOM
I DOROSŁYM PRZYNIEŚĆ WIELE RADOŚCI I NADZIEI!

 

 

 

O AKCJI:

CO TO JEST BANK KARTEK?
BANK KARTEK to zbiórka laurek z życzeniami od wszystkich ludzi, którzy widzą sens w niesieniu uśmiechu innym. Zbieramy przygotowane kartki z osobiście wypisanymi życzeniami. Bank rozbijany 11 lutego 2014 roku w Światowy Dzień Chorego. Zebranymi laurkami obdarowujemy pacjentów z kujawsko-pomorskich szpitali.


JAKI JEST CEL AKCJI?
Chcemy nieść innym uśmiech i radość przez drobne gesty życzliwości. Celem akcji jest promowanie pozafinansowego pomagania osobom chorym i zwrócenie uwagi na pozamedyczne konsekwencje choroby w życiu pacjentów i ich bliskich.


JAK MOŻNA WŁĄCZYĆ SIĘ W AKCJĘ I POMAGAĆ?
Informuj o akcji innych. Weź udział w wydarzeniu na Facebooku i zapraszaj znajomych! Wykonaj laurkę z osobistymi życzeniami wrzucić ją do KARTKOWPŁATU lub prześlij pocztą na wskazany poniżej adres.

 


"BANK KARTEK"
WRSS WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH UMK
UL.
GAGARINA 9, p. 123
87-100 TORUŃ