KANGUR MATEMATYCZNY 2018

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji

MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR 2018”,

który odbędzie się 15 marca 2018 rok o godz. 9:00.

Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki oraz wychowawcy klas.

Zadania z poprzednich lat na stronie www.kangur-mat.pl.

Koordynator konkursu pani Katarzyna Łasa.

WYNIKI ALFIKA MATEMATYCZNEGO

22 listopada 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Alfik Matematyczny”. Z matematycznymi zadaniami zmagało się 33 uczniów z klas 2-3 oraz 26 uczniów z klas 4-7. Miło nam poinformować, że Szymon Pilarski, uczeń klasy 3e został laureatem konkursu, w nagrodę wyjedzie na „Wakacyjny Obóz Talentów”. Dyplomy otrzymują: Oskar Tumaniec z klasy 3e za bardzo dobry wynik oraz Wiktor Greń z klasy 4a za wynik dobry.

Koordynator konkursu pani Katarzyna Łasa.

AS 5 KLAS

Pierwszy etap konkursu matematycznego „As 5 klas” z wykorzystaniem Internetu jako narzędzia szybkiej komunikacji organizowanego przez SP nr 58 rozstrzygnięty. Do kolejnego etapu zakwalifikowali się Piotr Mularczyk z klasy 5a i Maciej Zwierzyński z klasy 5c. Kolejne zmagania konkursowe już 28 lutego 2018 r. o godz.16:00 w Szkole Podstawowej  nr 58.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!

Katarzyna Łasa

Joanna Kućmaja