SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ!

 

20171109 155624

 

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Ogłaszamy konkurs na ozdobę świąteczną (bombki, aniołki, stroiki, choinki itp.) z dowolnych materiałów, w dowolnej technice. Prace, opisane, oddajemy do świetlicy szkolnej do dnia 25 listopada 2017 roku. Każdy może wykonać dowolną ilość ozdób. Wszystkie prace zostaną nagrodzone drobnymi upominkami, najciekawsze otrzymają nagrody. Prace będą wystawione na kiermaszu świątecznym w świetlicy szkolnej, od 4 grudnia br.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!
Wychowawczynie ze świetlicy szkolnej.