SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

VIII BIEG MĘCZEŃSTWA I PAMIĘCI NARODOWEJ NA SZWEDEROWIE

 

20170910 105807

 

W niedzielę, 10 września 2017 roku 16. uczniów naszej szkoły stawiło się na starcie VIII BIEGU MĘCZEŃSTWA I PAMIĘCI NARODOWEJ NA SZWEDEROWIE. Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbywała się na dystansie 200 m dla klas I – III i 800 m dla klas IV – VII. Uczennica klasy II a Hanna Filipiak wygrała rywalizację klas I –III. W rywalizacji dziewcząt klas IV -VII 2. i 3. miejsce zajęły uczennice klasy VI b, tj.:  Zosia Korpalska i Emila Godlewska, natomiast w biegu chłopców również na 2. i 3. miejscu podium stanęli Sebastian Szczepaniak i Norbert Kanarkowski.

                                                                                                                      
GRATULUJEMY!