VIII BIEG MĘCZEŃSTWA I PAMIĘCI NARODOWEJ NA SZWEDEROWIE

20170910 105807

W niedzielę, 10 września 2017 roku 16. uczniów naszej szkoły stawiło się na starcie VIII BIEGU MĘCZEŃSTWA I PAMIĘCI NARODOWEJ NA SZWEDEROWIE. Rywalizacja dziewcząt i chłopców odbywała się na dystansie 200 m dla klas I – III i 800 m dla klas IV – VII. Uczennica klasy II a Hanna Filipiak wygrała rywalizację klas I –III. W rywalizacji dziewcząt klas IV -VII 2. i 3. miejsce zajęły uczennice klasy VI b, tj.:  Zosia Korpalska i Emila Godlewska, natomiast w biegu chłopców również na 2. i 3. miejscu podium stanęli Sebastian Szczepaniak i Norbert Kanarkowski.

GRATULUJEMY!