ZBIERAJ Z NAMI ZUŻYTE SUROWCE - BATERIE, NAKRĘTKI I MAKULATURĘ

Surowce 201718

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

Jak w poprzednich latach i w tym w roku szkolnym realizujemy akcje zbiórki zużytych surowców. Zachęcamy Was, abyście przynosili do szkoły plastikowe nakrętki (po sokach, napojach, nabiale, środkach chemicznych itp.) i zsypywali je do koszy, które znajdują się w piwnicy - koło szatni oraz na pierwszym piętrze - przy schodach. Zebrane nakrętki sprzedamy firmie, która za kg nakrętek (ok. 250 sztuk) zapłaci ok. 60 groszy. W roku szkolnym 2016/2017 zabraliśmy ok. 300 kg surowca. Pieniądze  z całorocznych zbiórek nakrętek były przeznaczone na  realizację akcji  Samorządu Uczniowskiego.

O zbiórkach zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych do 2,5 kg oraz makulatury informacje będziemy umieszczać na stronie internetowej placówki, do której częstego odwiedzania również zachęcamy.