BRALIŚMY UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE SYNAPSIK "MEN"

Scan0001

Miło nam poinformować, że 11. uczniów z klasy 2c wzięło udział w konkursie przedmiotowym o zasięgu ogólnopolskim Synapsik "MEN". Zadania dotyczyły wiedzy z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Najlepsze wyniki osiągnęli: Bartosz Gołębiewski (89,0%), Anna Błażejewska (88,2 %) i Nikola Wawrzyniak (86,8%). Pozostali uczniowie w składzie: Maciej Kurzawski, Norbert Witucki, Dominika Rzepecka, Wiktor Tekieli, Kalina Szuberska, Filip Bednarek, Katarzyna Czerwińska i Natasza Karwowska uzyskali dobre wyniki w konkursie przedmiotowym Synapsik "MEN" dla klas drugich.

SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZNIOM I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!