SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W III EDYCJI KONKURSU "NAUCZYCIEL NA SZÓSTKĘ"

 

NAUCZYCIELNA62014
Autor logotypu konkursu: Gracjan Czapiewski.

DROGI RODZICU,
Masz swojego ulubionego nauczyciela? Może wychowawca Twojego dziecka to osoba, którą cenisz za podejście do uczniów i za to, że jest po prostu równym gościem? Oddaj głos na swojego kandydata  do konkursu organizowanego po raz pierwszy w naszej szkole.  Organizując konkurs, chcemy podkreślić jak ważna jest wychowawcza rola nauczyciela.  Najlepszy nauczyciel  zostanie nagrodzony pucharem.

KOGO SZUKAMY?
Nauczyciela, który najwięcej wymaga od siebie, a w uczniach budzi ciekawość świata, rozumie  problemy i kształtuje charaktery. Sukcesy dobrego nauczyciela nie zawsze mierzone są ilością laureatów olimpiad, ale uśmiechami młodych ludzi, dla których nauka stała się przygodą. Doceńmy nauczycieli nie tylko za wyniki w nauczaniu, ale także za pozytywny wpływ wywierany na młodzież. Pokażmy, jakich nauczycieli chcą uczniowie i ich rodzice!

JAKI POWINIEN BYĆ NAUCZYCIEL WYCHOWAWCA?
,,Powinien być sprawiedliwy, wyrozumiały, uczciwy, pogodny, uśmiechnięty i nie powinien nikogo faworyzować” - mówią uczniowie. Nie czekaj, zgłoś Nauczyciela Roku! Konkurs "Nauczyciel na szóstkę" skierowany jest do Was  rodziców uczniów naszej szkoły. Jeśli uważasz, że to nauczyciel, którego typujesz powinien dawać przykład innym, zgłoś jego kandydaturę głosując na niego. Razem udowodnimy, że nauczyciel może być wielkim  autorytetem dla swoich wychowanków i ogromnym wsparciem dla rodziców.

Karty do głosowania zostaną rozdane przez wychowawców każdemu uczniowi, który - mamy nadzieję - dostarczy ją rodzicom. Po zagłosowaniu kartę prosimy wrzucić do urny, którą będzie umieszczona przy wejściu do szkoły. Nauczycielem na szóstkę zostanie osoba, która otrzyma najwięcej głosów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Rada Rodziców