SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

pko sko 950x200 male

 

 

 

ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ NA INWESTYCJĘ - BYDGOSKI BUDŻET OBYWATELSKI 2017

 

BBO2017

 

 

Szanowni Państwo, 

od środy, 15 czerwca 2016 roku rozpoczęła się piąta edycja programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje pomysły na inwestycje do północy 5 lipca 2016 roku. Propozycje projektów będzie można zgłaszać za pośrednictwem APLIKACJI INTERNETOWEJ bądź tradycyjnie, przez wrzucenie wypełnionego formularza do urny lub przesłanie wypełnionego formularza na adres Urzędu Miasta Bydgoszczy (z dopiskiem "Bydgoski Budżet Obywatelski").

Wzór formularza: 
PDF 
Word 

Urny - wzorem lat ubiegłych - będą zlokalizowane w szkołach prowadzonych przez miasto Bydgoszcz, Młodzieżowych Domach Kultury oraz Urzędzie Miasta Bydgoszczy (ul. Jezuicka 1 i Grudziądzka 9-15). Szczegółowa lista miejsc dostępna jest TUTAJ. Każdy bydgoszczanin może zgłosić nie więcej niż 3 propozycje projektów. To istotna zmiana w porównaniu do ubiegłorocznych zasad BBO, według których jedna osoba mogła zgłaszać tylko jeden projekt. UWAGA: na etapie zgłaszania projektów nie jest wymagane zbieranie listy poparcia mieszkańców. W sytuacji, gdy tożsamy projekt został zgłoszony przez kilku mieszkańców, projektodawcą właściwym do kontaktu w sprawach dotyczących projektu jest osoba, która zgłosiła projekt najwcześniej.