SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

JUŻ PO RAZ SIÓDMY WYBRALIŚMY MISS I MISTERA NASZEJ SZKOŁY

 

20160528 120508

 

We wtorek, tj. 31 maja 2016 roku w naszej szkole odbyły się Wybory Miss i Mistera Szkoły 2016. Obecni w szkole uczniowie klas IV-VI głosowali w tajnych wyborach na dwoje osób spośród kandydatów do tytułu Miss i Mistera Szkoły 2016, których uprzednio po parze ze swoich klas zgłosili do konkursu. Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja złożona z przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a za całość wyborów i przebieg dekoracji zwycięzców odpowiadał opiekun Samorządu Uczniowskiego, pan Gracjan Czapiewski. Dekoracji zwycięzców dokonała 1 czerwca, w czasie obchodów szkolnego Dnia Dziecka, wicedyrektor szkoły, Pani Hanna Matuszewska. Każdy wytypowany przez klasy kandydat otrzymał słodki upominek. W tym miejscu pragniemy szczególne podziękowania za współpracę w realizacji akcji Pani Iwonie Gburek, która wykonała materiałowe elementy koron dla naszych najpiękniejszych.

 

MISS SZKOŁY 2016 została JULIA WYCZLING

MISTEREM SZKOŁY 2016 został PAWEŁ SŁOWIŃSKI

 

DSC00954

 

WSZYSCY KANDYDACI OTRZYMALI NASTĘPUJĄCĄ ILOŚĆ GŁOSÓW:

IMIĘ I NAZWISKO KANDYDATA

KLASA

ILOŚĆ ODDANYCH GŁOSÓW

MIEJSCE W POZIOMIE KLASOWYM

PAULINA STEMPNAKOWSKA

IV a

12

 

OLIWIER KURLANDT

IV a

16

MISTER KLAS CZWARTYCH

ZOFIA KORPALSKA

IV b

22

MISS KLAS CZWARTYCH

MARCEL WAWRZYŃCZAK

IV b

16

MISTER KLAS CZWARTYCH

HANNA KAPELA

V a

13

 

GRACJAN GRABIEC

V a

13

 

OLIWIA PIASECKA

V b

17

MISS KLAS PIĄTYCH

PAWEŁ SŁOWIŃSKI

V b

32

MISTER KLAS PIĄTYCH,

MISTER SZKOŁY 2016

WIKTORIA DOBBER

V c

16

 

SZYMON OWCZARCZAK

V c

13

 

JULIA WYCZLING

VI a

35

MISS KLAS SZÓSTYCH,

MISS SZKOŁY 2016

RAFAŁ PACZKOWSKI

VI a

17

 

ALICJA NOWICKA

VI b

19

 

KAMIL MIKOŁAJEWSKI

VI b

13

 

WIKTORIA GRABIAS

VI c

10

 

MATEUSZ BARTCHODZIE

VI c

20

MISTER KLAS SZÓSTYCH

 

 

 20160601 083606

 

DSC00935

 

DSC00949

 

DSC00950

 

DSC00952

 

DSC00955

 

 

 

NASI NAJPIĘKNIEJSI - WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY 2016

 

 

MissiMister2016baner

 

 

Tradycyjnie w maju, już po raz siódmy, odbędą się w naszej szkole
WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY.


Drodzy Uczniowie i szanowni Nauczyciele,

poniżej zamieszczamy szczegółowy regulamin, którym powinniście się kierować przy wyborze

najpiękniejszych uczniów naszej szkoły. Pamiętajcie, że nie chodzi tylko
o urodę zewnętrzną, ale także, a przede wszystkim, o piękno wewnętrzne osób,
które będziecie typować do tytułu
Miss i Mistera Szkoły.

 

 

REGULAMIN WYBORÓW MISS I MISTERA SZKOŁY 2016

1. Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA Szkoły” jest Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

2. Celem konkursu jest wyłonienie najładniejszej uczennicy i najładniejszego ucznia, ale nie tylko wizualnie, która/y otrzyma tytuł i nagrody.

3. W konkursie biorą udział uczniowie klas IV-VI naszej szkoły.

4. Założenia konkursu:

Wybory odbywać się będą w dwóch etapach według podanego poniżej harmonogramu:

A) Półfinał – wybór MISS i MISTERA KLASY do 20 maja 2016 roku. Wybory odbywają się na godzinie wychowawczej we wszystkich klasach IV-VI, przewodniczącym jest wychowawca. Wyniki powinny zostać przekazane do wyznaczonego terminu opiekunowi Samorządu Uczniowskiego.

Przy wyborze Miss i Mistera klasy należy kierować się następującymi kryteriami:

  • przynajmniej ocena DOBRA z zachowania,
  • zadbana/y,
  • miła aparycja,
  • elokwentna/y,
  • miła/y,
  • koleżeńska/i,
  • uczynna/y.

         B) Finał, w czasie którego wybierać będziemy - z listy podanych przez klasy kandydatów – Miss i Mistera szkoły wezmą udział wszyscy uczniowie klas IV-VI. Odbędzie się on we wtorek, 31 maja 2016 roku na holu II piętra i będzie miał charakter wyborów tajnych.

       C) Po wyborach i zliczeniu głosów, czyli 1 czerwca 2016 roku, w trakcie szkolnego Dnia Dziecka nastąpi ogłoszenie zwycięzców. Miss i Mister szkoły, którzy zostaną wybrani przez uczniów w czasie wyborów, zostaną udekorowani szarfami i koronami oraz nagrodzeni drobnymi upominkami przez Dyrektora naszej szkoły.