SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

APEL DO UCZNIÓW I RODZICÓW O WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI „WEEKEND WCZEŚNIAKA”

 

wcześniak2015

 

17. listopada na całym świecie obchodzony jest
Światowy Dzień Wcześniaka

Po raz pierwszy w tym roku włączamy się do bydgoskiej akcji związanej z obchodami Światowego Dnia Wcześniaka. Nasze działania będą polegały na przygotowaniu elementów dekoracji w postaci ubranek w rozmiarach takich, jakie wynikają z wagi i wzrostu Maluszków urodzonych przedwcześnie. Zachęcam do włączenia się „produkcji” papierowych ubranek w kolorach różowym, niebieskim i fioletowym. Zbieram je w sali 30. Wszystkie „ubranka” ozdobią sale, w których odbędą się imprezy dla wcześniaków i ich rodziców.Zapraszam również rodziny z wcześniakami do udziału w licznych imprezach. Jak się bawią wcześniaki? Zobaczą Państwo w GALERII na stronie internetowej.

Szczegóły stronie internetowej http://www.weekendwczesniaka.byd.pl/1-aktualnosci

Czekają na Państwa:
13. listopada – warsztaty, wykłady, konsultacje
14. listopada – pokaz, warsztaty, wykłady, konsultacje
15. listopada – BAL WCZEŚNIAKA w Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park

Na wszystkie ww. imprezy należy się zarejestrować tu:

http://www.weekendwczesniaka.byd.pl/16-formularz

Jest to okazja, by porozmawiać o problemie wcześniactwa i trudnościach z nim związanych, ale również o tym, że na szczęście można liczyć na czyjąś pomoc w tym trudnym okresie.

WEEKEND WCZEŚNIAKA w dniach 13-15.11.2015 roku organizowany jest z inicjatywy Bydgoskiej Grupy Wsparcia dla Rodziców Wcześniaków przez Szpital Uniwersytecki nr 2 im. J. Biziela, Akademickie Centrum Medyczne przy Wyższej Szkole Gospodarki oraz Family Park w Bydgoszczy.

Alicja Essuman-Mensah