ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY 2015/2016

ROZPOCZECIE2015.2016

Rozpoczyna się kolejny, nowy rok szkolny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „W otwartej szkole dobra lekcja”. Będzie to rok zmian, ale i nowych możliwości. Przed nami nowe wyzwania i nadzieje. Jestem pewien, że będzie to czas w pełni wykorzystany i szczęśliwy.

Szanowni Nauczyciele!

Kształtowanie młodych, otwartych serc jest niezwykle ważną i odpowiedzialną misją. Życzę, by nie zabrakło Wam zapału i cierpliwości, sił i optymizmu. Aby przed rutyną zawsze chronił Nas cel, dla którego wszyscy pracujemy - pomyślny rozwój przyszłych pokoleń. W dobie nowych wyzwań cywilizacyjnych młodzi ludzie staną przed wieloma wyborami, którym będą musieli sprostać. Wierzę, że będą to dobre i przemyślane decyzje.

Drodzy Uczniowie!

Głęboko wierzę, że będzie to rok obfitujący w nowe doświadczenia, które niosą z sobą ogrom życiowej wiedzy. Życzę Wam z całego serca, aby fascynująca przygoda odkrywania wiedzy i mądrości była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Wierzę, że stać Was na wiele! „Pamiętajcie, że uczycie się nie dla szkoły, lecz dla siebie.”

Życzę wszystkim, by rok szkolny 2015/2016 przyniósł wiele satysfakcji i sukcesów!

mgr Wojciech Konarski