ZAPROSZENIE NA … KOLOROWY ŚWIAT BALONÓW

Już w czwartek, 20 listopada o godz. 17.00 zapraszamy do naszej szkoły na kolejne spotkanie z klaunem Mieciem.

Tym razem Miecio zaprasza wszystkich rodziców z dziećmi 3 i 4-letnimi. Dzieci będą miały okazję pobawić się z klaunem i poznać w sztukę cyrkową , a rodzice lepiej poznają naszą szkołę i zobaczą jak ich pociecha funkcjonuje w grupie rówieśników.

Na każdego malucha czeka niespodzianka.

A TO JUŻ ZA NAMI… KLAUNADA 2014

DSC08568

Spotkanie z klaunem Mietkiem już za nami. Tym miłym akcentem uczniowie klas pierwszych rozpoczęli udział w programie edukacyjnym pn. „Uwolnijmy dzieci od dymu tytoniowego", który to będziemy realizować we współpracy z Fundacją Oddech Nadziei aż do klasy 6.
Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w różnych konkursach tematycznych, zdobywały nagrody, a przede wszystkim świetnie się bawiły. Jak co roku klaun Miecio pokazał dzieciom różne sztuczki cyrkowe a zarazem w sposób zabawowy przekazał wiedzę o szkodliwości dymu na organizm dziecka.
Już wkrótce zagości w klasach aby kontynuować rozpoczęte działania.

DSC08550

DSC08563