SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

V PRZEGLĄD RECYTATORSKI "POLSKIE POETKI DZIECIOM..." JUŻ ZA NAMI

 

 

23 października 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Bydgoszczy odbył się przegląd recytatorski pt. ”Polskie poetki dzieciom…”. Nie zabrakło na nim uczniów pani Ewy Bednarek z klasy II b. Wspaniale przygotowane wiersze Doroty Gellner oraz Marii Konopnickiej przedstawili: Wiktoria Piasecka, Dominik Walkowiak i Mateusz Kulwicki.
Dzieci odważnie wystąpiły na scenie, przed liczną publicznością, pokonując tremę i bawiąc się przy tym wspaniale, co słychać było w ich recytacjach. Wszyscy zdobyli dyplomy oraz nowe doświadczenie. Gratulacje!