JUŻ NIEDŁUGO MOC ATRAKCJI Z OKAZJI HALLOWEEN

Z okazji zbliżającego się dnia Halloween zapraszamy wszystkich uczniów klas 0-3
do wzięcia udziału w corocznych konkursach oraz zabawach

Zapraszamy uczniów klas młodszych do udziału w dwóch konkursach. Pierwszym, na najciekawszy i najbardziej pomysłowy lampion z dyni oraz drugim, na najładniejszy lampion z dyni.

REGULAMIN KONKURSU

Konkurs realizowany jest w ramach popularyzowania w szkole interkulturowości oraz udziału szkoły w programie eTwinning.

1. Cele konkursu:
    - poznawanie kultury krajów anglojęzycznych,
    - rozwijanie wśród uczniów zainteresowania obcymi kulturami,
    - angażowanie uczniów do działań,
    - pobudzanie wyobraźni i prezentacji możliwości twórczych uczniów.
  2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie klas 0-III.
  3. Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 30.10, do godziny 12 do pani Joanny Gralak.

(Dynie proszę dostarczyć nie wcześniej niż 2 dni przed rozwiązaniem konkursu ze względu na trudności z zachowaniem ich świeżości)

1. Każda praca powinna być opisana i zawierać: imię, nazwisko oraz klasę uczestnika.
  2. Ocena prac:

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach, w ramach konkursu na najciekawszą dynię oraz halloweenowy witraż.

Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora.

Jury oceni wkład pracy ucznia, pomysłowość, a także staranności wykonania lampionów.

1. Wszystkie prace stanowić będą dekorację i zrobiona zostanie z nich wystawa.
  2. Wyniki konkursu podane będą podczas dyskoteki Halloweenowej, która odbędzie się 30 października w godzinach 15.00-17.00 na holu III piętra.

Organizator konkursu:
Joanna Gralak

Dnia 30 października br. odbędzie się dyskoteka z okazji Halloween. Zapraszamy w godzinach 15.00-17.00 na hol III piętra wszystkie chętne dzieci z klas 0-3. Zaplanowano liczne zabawy oraz rozwiązanie konkursów. Wszyscy uczestnicy powinni przyjść przebrani w halloweenowe stroje.
Zapewniamy fantastyczną zabawę.