SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

ZABAWY Z PIANKĄ NIESPODZIANKĄ ZA NAMI!

 

 

 

 

W sobotę, 31 maja 2014 roku, od godz. 10.00 do  12.00 odbyło się kolejne spotkanie WARSZTATÓW TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ. Temat majowych zajęć brzmiał: "Zabawy z pianką niespodzianką".  Zajęcia poprowadził GOŚĆ SPECJALNY- pani Agnieszka Wyczling-przewodnicząca Rady Rodziców. Uczestnicy- dzieci  i opiekunowie, przygotowywali pomysłowe, kolorowe, oryginalne zwierzątka, rośliny i budowle z kolorowych chrupek. PlayMais to kolorowe elementy, które wyglądają jak chrupki kukurydziane i można je łączyć ze sobą tylko przy użyciu wody, a właściwie mokrej szmatki lub gąbki. Żaden klej nie jest potrzebny. Kolejny raz wszyscy wykazali  się niebywałą pomysłowością i oryginalnością.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

    Zajęcia przygotowały:

pani Agnieszka Wyczling
    pani  Sylwia Hałas,
     pani Ilona Bukowiecka