SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

 

 

  • 5 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 67 odbyło się ogłoszenie wyników Miejskiej Olimpiady Matematycznej uczniów klas trzecich. Finalistkami zostały dwie uczennice z klasy 3a Hanna Kapela i Julia Dudek.

 

  • Miło mi poinformować, że  uczniowie z klasy 3 c Oliwia Piasecka i Paweł Paczkowski wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym i wykonali najpiękniejsze kroniki o Bydgoszczy , pt.: " Zabiorę Cię właśnie tam". W ten sposób zajęli I miejsce. Konkurs został zorganizowany przez OSW nr 3 w Bydgoszczy pod patronatem Prezesa TMMB. Główną nagrodą była wycieczka z przewodnikiem po naszym mieście. Wychowawca mgr Sylwia Hałas.

 

 

  • Miło nam również poinformawać o kolejnych sukcesach CHÓRU SZKOLNEGO, który w czasie Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego MUZYKOLANDIA 2014, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 14 w Bydgoszczy, zdobył wyróżnienie, a podczas I Miedzyszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Bel canto", który odbył się 30 maja 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 20 w Bydgoszczy, wyśpiewał I NAGRODĘ.

 

WSZYSTKIM NAGRODZONYM
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!