PRZYPOMINAMY O ZAPISACH DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z przypomnieniem o zbliżających się właśnie zapisach do oddziału przedszkolnego, działającego przy naszej szkole. Trwać one będą od 2 do 16 kwietnia 2014 roku.

W celu zapisania dziecka należy przedłożyć:

• metrykę urodzenia dziecka,
    • pesel dziecka,
    • dowód osobisty rodzica.

Zapisu dokonuje się w sekretariacie szkoły w godz. 07.30 – 15.30.

Realizacja obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego jest obowiązkiem ustawowym. Dotyczy dzieci urodzonych w roku 2009 oraz tych dzieci z rocznika 2008, które od 1 września nie rozpoczynają nauki w klasie pierwszej.
W przypadku niepodjęcia przez dziecko nauki w oddziale przedszkolnym naszej placówki (od września tego roku) prosimy o powiadomienie o tym fakcie sekretariatu szkoły do dnia 16 kwietnia 2014 roku.

UWAGA!

W roku 2014/2015 proponujemy dzieciom naukę w dwóch oddziałach przedszkolnych o profilu artystycznym i prozdrowotnym. Serdecznie zapraszamy!