SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

STOP PUSTYM MISKOM - WSPOMÓŻ SCHRONISKO!

 

 

 

 

W PAŹDZIERNIKU - MIESIĄCU DOBROCI DLA ZWIERZĄT Samorząd Uczniowski, wzorem ubiegłego roku, organizuje zbiórkę darów dla bydgoskiego schroniska dla zwierząt. Do  udziału w akcji zapraszamy UCZNIÓW I RODZICÓW klas „0” - VI.  

Przynoście  - do końca  października - karmę, miski, koce, szampony i zabawki dla szczeniaków, smycze, obroże itp. Dary, które przyniesiecie do szkoły, przekażcie członkom Samorządu Uczniowskiego lub panu Gracjanowi  Czapiewskiemu, a my je w listopadzie zawieziemy do bydgoskiego schroniska dla zwierząt.

Z góry dziękujemy za okazane serce!

 

 

 

 

WEJDŹ NA STRONE INTERNETOWĄ SCHRONISKA, ZAPOZNAJ SIĘ
Z REGULAMINEM I WEŹ UDZIAŁ W AKCJI!