UDOSTĘPNIAMY PLATFOPRMĘ E-LEARNINGOWĄ

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie!

Wraz z nowym rokiem szkolnym oddajemy do Waszych rąk platformę e-learningową do nauki języka angielskiego. Mogą z niej korzystać tylko uczniowie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że ułatwi ona Wam naukę języka, będzie świetną pomocą, z której możecie korzystać w dowolnym czasie. Oprócz ćwiczeń na słownictwo, struktury gramatyczne, rozumienie wypowiedzi pisemnych, znajdziecie tutaj także objaśnienia w języku polskim. Jeśli okaże się, że macie z czymś trudności, pojawi się komentarz zawierający wskazówki do dalszej pracy z podręcznikiem. Będzie to doskonały materiał powtórkowy przed każdym sprawdzianem. Mamy nadzieję, że taka forma zachęci Was do samodzielnej pracy nad językiem, gdyż to: „ćwiczenia czynią mistrza”.

Uwaga: Wskazówki/kryteria sukcesu dla każdej klasy dostępne są bez rejestracji i logowania, testy tylko po aktywacji konta. Projekt realizowany w ramach programu Erasmus +

NAJEDŹ I KLIKNIJ, ABY ZOSTAĆ PRZEKIEROWANYM NA PLATFORMĘ E-LEARNINGOWĄ

Administrator platformy: Anna Smeja-Robak.