SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

logo

Pobierz bezpłatny program PIT PROJEKT 2015!
Przekaż 1% podatku swojej szkole!
Dowiedz się więcej na stronie
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła", www.ps.org.pl
W 2015 roku Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła" przekazało naszej placówce 3143 zł. Kwota ta pozwoliła zakupić nowy Sztandar szkoły.

 

UDOSTĘPNIAMY PLATFOPRMĘ E-LEARNINGOWĄ

 

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie!

Wraz z nowym rokiem szkolnym oddajemy do Waszych rąk platformę e-learningową do nauki języka angielskiego. Mogą z niej korzystać tylko uczniowie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że ułatwi ona Wam naukę języka, będzie świetną pomocą, z której możecie korzystać w dowolnym czasie. Oprócz ćwiczeń na słownictwo, struktury gramatyczne, rozumienie wypowiedzi pisemnych, znajdziecie tutaj także objaśnienia w języku polskim. Jeśli okaże się, że macie z czymś trudności, pojawi się komentarz zawierający wskazówki do dalszej pracy z podręcznikiem. Będzie to doskonały materiał powtórkowy przed każdym sprawdzianem. Mamy nadzieję, że taka forma zachęci Was do samodzielnej pracy nad językiem, gdyż to: „ćwiczenia czynią mistrza”.

Uwaga: Wskazówki/kryteria sukcesu dla każdej klasy dostępne są bez rejestracji i logowania, testy tylko po aktywacji konta. Projekt realizowany w ramach programu Erasmus +

 

NAJEDŹ I KLIKNIJ, ABY ZOSTAĆ PRZEKIEROWANYM NA PLATFORMĘ E-LEARNINGOWĄ

 

Administrator platformy: Anna Smeja-Robak.