UDOSTĘPNIAMY BLOGA W RAMACH PROJEKTU ERASMUS +

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie naszej szkoły!

W związku z faktem, iż nasza szkoła otrzymała dofinansowanie projektu w ramach programu Erasmus+ „W poszukiwaniu nowoczesnych metod nauczania – jak zachęcić ucznia w szkole podstawowej do nauki języka obcego” postanowiliśmy nasze działania realizowane w ramach owego projektu dokumentować na blogu, który będą mogli Państwo czytać na bieżąco.

Projekt m.in. przewiduje odbycie szkolenia w Szkocji w Edynburgu, w którym będą brały udział dwie anglistki z naszej szkoły Pani Joanna Gralak oraz Pani Anna Smeja-Robak. Mamy nadzieję, że będzie to wstępem do jeszcze ciekawszych metod, technik pracy na lekcji oraz ‘otworzy’ umysły nie tylko uczestniczek szkolenia, ale również naszych uczniów. Zachęcamy do czytania…

WEJDŹ NA BLOG ERASMUS +