obiady menu baner

pko sko 950x200 male

CZAS WYPOCZYNKU I RELAKSU - FERIE ZIMOWE 2019

Ferie zimowe 2019

Tradycyjnie ostatni tydzień przed feriami zimowymi to czas podsumowań. W środę, 9 stycznia 2019 roku odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 dla klas starszych, a w czwartek, 10 stycznia 2019 roku - dla klas młodszych. Nagrodzono uczniów za wysokie wyniki w nauce (średnią ocen powyżej 4,75 oraz zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym) oraz szczególne osiągnięcia w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Wszystkie osoby wyróżnione otrzymały z rąk Pana Dyrektora słodki upominek; niebywałym zaszczytem był również uścisk dłoni.
Nagrody dla najlepszych uczniów ufundowała firma Columbus Energy S. A., a pozyskał je i dostarczył do szkoły Pan Marcin Hankiewicz. Bardzo dziękujemy!

Teraz nastał czas wypoczynku, beztroski i radości, czyli ferie zimowe. Aby czas zimowego wypoczynku, który w naszym województwie trwa od 14 stycznia do 27 stycznia 2019 roku, dostarczył Wam - drodzy Uczniowie - dużą ilość radosnych i niezapomnianych wrażeń, pamiętajcie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa - prezentujemy je na planszy poniżej.

NAGRODZONYM OSOBOM JESZCZE RAZ GRATULUJEMY,
A WSZYSTKIM UCZNIOM ŻYCZYMY PODOBNYCH SUKCESÓW
NA ZAKOŃCZENIE ROKU ORAZ UDANYCH FERII!

LISTA WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ UCZNIÓW W I SEMESTRZE
ROKU SZKOLNEGO 2018/20189