SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

RUSZA REKRUTACJA NA PIERWSZĄ MOBILNOŚĆ UCZNIÓW PROJEKTU BEYOND BORDERS

 
 
 
Erasmus   logo 2018SKM C25818110510010
 
 
 
Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Rusza rekrutacja na pierwszą mobilność uczniów projektu Beyond Borders. Dwójka uczniów z naszej szkoły będzie zaproszona do portugalskiej szkoły w Avis, gdzie będą zgłębiać tajniki programowania i tworzenia instrukcji DIY. Chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji zapraszamy do składania formularzy (załącznik nr 4 Regulaminu) do pani Joanny Gralak, do dnia 11 stycznia 2019 roku. Ze względu na ograniczenia wiekowe w tej mobilności, zapraszamy uczniów klas 6-8.
 
Koordynator projektu
- Joanna Gralak
 

REGULAMIN PROJEKTU ERASMUS + ORAZ WYJAZDÓW UCZNIÓW – MOBILNOŚCI