obiady menu baner

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - SZKOLNA AKCJA WOŚP 2019 ZA NAMI!

WOSP 2019

Szanowni Państwo! Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!

Stało się tradycją, że nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję charytatywną WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. W tym roku w czwartek, 10 stycznia 2019 roku każdy pracownik naszej placówki mógł zakupić, za dowolną kwotę, która powędrowała do puszki WOŚP, kawałek tortu. Akcję przeprowadziła pani Małgorzata Ulanowska-Dylik, za co bardzo dziękujemy!
Tego samego dnia odbył się także BAL KARNAWAŁOWY, w czasie którego zbieraliśmy datki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Podobnie jak w zeszłym roku, bal prowadził profesjonalny DJ. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu absolwentowi, Adamowi Gburkowi za bezinteresowne i sprawne przeprowadzenie balu karnawałowego. Dziękujemy i liczymy na więcej!

Dziękujemy także wszystkim, którzy tak wyśmienicie bawili się w czasie balu karnawałowego i zarazem wsparli akcję charytatywną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszej pomocy i dobremu sercu zebraliśmy 350,40 złotych. Całą kwotę przekazaliśmy w piątek, 11 stycznia 2019 roku bydgoskiemu sztabowi WOŚP. Otrzymaliśmy rozliczenie, które prezentujemy powyżej, a w nim podziękowanie od pana Jurka Owsiaka. Mamy nadzieję. iż przekonaliście, że pomaganie jest dziecinnie proste! :)

Rada Samorządu Uczniowskiego
wraz z opiekunem.