SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - SZKOLNA AKCJA WOŚP 2019 ZA NAMI!

 

WOSP 2019

 

Szanowni Państwo! Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!

Stało się tradycją, że nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję charytatywną WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. W tym roku w czwartek, 10 stycznia 2019 roku każdy pracownik naszej placówki mógł zakupić, za dowolną kwotę, która powędrowała do puszki WOŚP, kawałek tortu. Akcję przeprowadziła pani Małgorzata Ulanowska-Dylik, za co bardzo dziękujemy!
Tego samego dnia odbył się także BAL KARNAWAŁOWY, w czasie którego zbieraliśmy datki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Podobnie jak w zeszłym roku, bal prowadził profesjonalny DJ. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu absolwentowi, Adamowi Gburkowi za bezinteresowne i sprawne przeprowadzenie balu karnawałowego. Dziękujemy i liczymy na więcej!Dziękujemy także wszystkim, którzy tak wyśmienicie bawili się w czasie balu karnawałowego i zarazem wsparli akcję charytatywną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki Waszej pomocy i dobremu sercu zebraliśmy 350,40 złotych. Całą kwotę przekazaliśmy w piątek, 11 stycznia 2019 roku bydgoskiemu sztabowi WOŚP. Otrzymaliśmy rozliczenie, które prezentujemy powyżej, a w nim podziękowanie od pana Jurka Owsiaka. Mamy nadzieję. iż przekonaliście, że pomaganie jest dziecinnie proste! :)


Rada Samorządu Uczniowskiego
wraz z opiekunem.

 

20190110 074621 ę

WOSP 2018 baner