SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

SUKCESY UCZNIÓW KLASY 3 E

 

20180425 081706

Dnia 21 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie, uczniowie klasy 3e, tj.: Szymon Pilarski i Oskar Tumaniec przystąpili do IV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Mała Liga Zadaniowa”. Zanim jednak znaleźli się wśród najlepszych matematyków w województwie, wygrali etap miejski konkursu matematycznego „Liczydełko”, z którego zakwalifikowali się do finału, jako jedyni z naszej szkoły. Miło poinformować, że Szymon Pilarski zdobył III miejsce. Oskar Tumaniec otrzymał dyplom za udział w finale.

 

Kask eko-prezentera1

liga zadaniowa final 2018

 

Dnia 24 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy, Szymon Pilarski przystąpił do finałowego dyktanda w ramach konkursu Ort-Bój, organizowanego w Szkole Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.


Kask eko-prezentera11