SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

SUKCES SZYMONA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM!

 

IMG 20180425 113516

W środę, tj. 25 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych w Bydgoszczy miało miejsce zakończenie Wojewódzkiego Konkursu „KUJAWSKO - POMORSKIM SZLAKIEM HISTORII IV EDYCJA-ZABYTKI SAKRALNE I ŚWIECKIE”. W konkursie uczestniczyło 158 uczniów z 42 szkół województwa. Ponadto honorowy patronat nad projektem objął m.in. Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewoda Kujawsko-Pomorski i Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.
Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu prezentacji lub nakręceniu filmu przedstawiającego wybrane zabytki sakralne i świeckie z wybranej miejscowości regionu kujawsko – pomorskiego. Na finałowe zmagania zaproszono 20 autorów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i 7 klas szkoły podstawowej. Finaliści zostali podzieleni losowo na 4 zespoły, które wzięły udział w konkurencji polegającej na rozpoznawaniu na podstawie zdjęć i opisów jak największej ilości zabytków województwa. I tu pierwszy sukces: reprezentant naszej szkoły – Szymon Owczarczak z klasy 7c zwyciężył wraz ze swoim zespołem w tych zmaganiach.
Wreszcie nastąpił moment kulminacyjny spotkania – ogłoszenie wyników konkursu. Mamy ogromny zaszczyt oznajmić, że w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych i 7 klas szkoły podstawowej 1 miejsce zajął Szymon Owczarczak za film prezentujący najciekawsze zakątki Bydgoszczy. Zwycięski obraz został pokazany podczas uroczystości, a obecni w sali uczestnicy konkursu i goście nagrodzili Szymona gromkimi brawami.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE GRATULUJEMY
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

 

IMG 20180425 113502

IMG 20180425 105155

IMG 20180425 113233