SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

ODZNAKA „SZKOŁA ETWINNING” DLA NASZEJ PLACÓWKI!

 

eTwinningSchool

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła może pochwalić się prestiżową odznaką „Szkoły eTwinning”. W wyniku długoletniej współpracy międzynarodowej, także na platformie TwinSpace, oraz szczegółowego procesu weryfikacyjnego znaleźliśmy się w gronie 70 szkół w Polsce - pionierów i liderów w zakresie e-Bezpieczeństwa, innowacyjnego podejścia do nauczania, a także promowania ustawicznego rozwoju zawodowego kadry.
Wszystko to dzięki pracowitości naszych uczniów, niestandardowemu podejściu do nauczania i otwartym umysłom. Gratulujemy uczniom i nauczycielom zaangażowanym w działania międzynarodowe w szkole i życzymy dalszych sukcesów!
Lista wytypowanych szkół na stronie: KLIKIJ TUTAJ.