SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

„ZIMOWE MARZENIA” – KONKURS PLASTYCZNY ZAKOŃCZONY SPEKTAKULARNYM SUKCESEM!

 

Kapela

 

"I wiosna by tak nie smakowała, gdyby przedtem zimy nie było."
- przysłowie polskie.

Pożegnanie zimy i powitanie kalendarzowej wiosny jest dobrym momentem na przekazanie informacji o efektownym zwycięstwie naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „ZIMOWE MARZENIA”, którego organizatorem był Zespół Szkół nr 34 w Bydgoszczy. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I-VII, a jego celem było promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie, rozwijanie wyobraźni twórczej oraz rozwijanie sprawności manualnej w zakresie technik plastycznych. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy dowolną techniką, w formacie A3, która przedstawiała temat konkursowy, czyli „Zimowe marzenia”.
Warto wspomnieć, że
z 13 prac, które dostarczyliśmy na konkurs, aż 9 zostało nagrodzonych. Większość z nich powstała na lekcji plastyki pod okiem pana Gracjana Czapiewskiego i pani Ilony Bukowieckiej. Kolejne konkursy przed nami. Zachęcamy w ich uczestnictwie. Miło nam poinformować, że l
aureatami międzyszkolnego konkursu plastycznego „Zimowe marzenia” zostali:

HANNA KAPELA i ADRIAN ZALEWSKI z klasy 7a, którzy UZYSKALI 1. MIEJSCE;

SARA CHARCZENKO i JULIA PIĄTKOWSKA z klasy 7a oraz MARCO LENART z klasy 5a to zdobywcy 2. NAGRODY;

JULIA KOŃCZAL-BOHN z klasy 5b i AGATA ZWIERSKA z klasy 5a otrzymały 3. NAGRODĘ.

WYRÓŻNIENIA zdobyli: MACIEJ ZACHEJA z klasy 1b oraz ALICJA KOSIŃSKA z klasy 7a.

JESTEŚMY Z WAS DUMNI! GRATULUJEMY
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Dyrekcja
i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej nr 41
w Bydgoszczy

 

ZOBACZ INNE KONKURSOWE PRACE NA STRONIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 34 W BYDGOSZCZY