SP nr 41 im.Romualda Traugutta w Bydgoszczy

12
        DZIENNIK
   
ELEKTRONICZNY

obiady menu baner

logo sus niebieskie male

projekt po co dlaczego jak

SOiT - logo1

erasmus baner 2018a

pko sko 950x200 male

 

 

 

TŁUSTY CZWARTEK 2018 - PĄCZKI DLA KAŻDEGO UCZNIA I PRACOWNIKA NASZEJ SZKOŁY

 

20180209 102429

 

"Był sobie mały, tłuściutki pączek.
Był okrąglutki i nie miał rączek.
Z wierzchu miał piękną, chrupiącą skórkę,
a w środku dziurkę na konfiturkę!

Dziś tłusty czwartek mamy,
pyszne pączki pożeramy.
Choć ja faworki wolę,
kilka sobie zjeść pozwolę

Jedz, jedz dużo pączków,
pączków i faworków.
Nie przejmuj się brzuchem,
niech nie będzie maluchem!"

Z okazji tłustego czwartku, 8 lutego 2018 roku Rada Rodziców i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla wszystkich Uczniów i Pracowników szkoły słodki poczęstunek. Był nim oczywiście smaczny pączek i życzenia słodkich dni w ostatnim tygodniu karnawału. 
Podziękowania należą się: Radzie Rodziców naszej szkoły, panu Gracjanowi Czapiewskiemu, pani Izabeli Kantorek oraz uczniom z klasy 6b, tj.: Zosi Korpalskiej,Emilii Godlewskiej, Jaśminie Kudła, Amelii Hypszer, Magdalenie Szumańskiej i Jakubowi Gaszakowi, dzięki którym mogliśmy, po raz drugi w naszej szkole, obchodzić to słodkie wydarzenie. 
Autorką zdjęć z akcji, które obrazują nasze tłustoczwartkowe świętowanie jest pani Ilona Bukowiecka.

 

DSC04007

DSC03999

DSC04002